Ana sayfa Öne Çıkanlar Zynga’nın Geliştiriciliğini Yaptığı FarmVille 3 çıktı!

Zynga’nın Geliştiriciliğini Yaptığı FarmVille 3 çıktı!

156
zynganin-gelistiriciligini-yaptigi-farmville-3-cikti

Zynga’nın Geliştiriciliğini Yaptığı FarmVille 3 çıktı! Birbirinden sevimli karakter ve hayvanlar sizi bekliyor. Zynga Inc. bugünden itibaren FarmVille serisinin yepyeni oyunu FarmVille 3’ün dünya çapında yayınlandığını açıkladı. Tarım simülasyonuna dayalı olan sosyal oyun FarmVille 3, Android ve iOS cihazların haricinde ayrıca Mac M11 modelleri ile uyumlu olarak yayınlandı.

zynganin-gelistiriciligini-yaptigi-farmville-3-cikti-2

FarmVille’in 2009 yılında dünyaya tanıtılmasından on iki yıl sonra oyuncuları ile buluşan FarmVille 3, etkileşim kurabildiğiniz hayvanlar ve zengin karakterler oluşan zengin kadrosu ile rengarenk bir dünya yaratıyor.

FarmVille oyuncularının en çok sevdiği karakterlerden biri olan Marie, oyuncuları karşılamak ve onlara çiftliklerini inşa ederken yol göstermek için geri döndü. Aynı zamanda Marie’ye farklı özellik ve becerilere sahip olan çiftlik işçileri de eşlik ediyor. Bu karakterler oyuncularına oyundaki özelleştirilebilir yeni çiftlik ve hayvancılık aksiyonları konularında yardımcı oluyor. FarmVille’in yeni dünyası içinde 150’yi aşan farklı ırklardan yavru hayvan sahiplenilmeyi bekliyor. Oyuncular yavruları besleyerek büyütebilir ve bunun karşılığında da tereyağı ve yün gibi çiftlik ürünleri ile ödüllendirilebilir.

zynganin-gelistiriciligini-yaptigi-farmville-3-cikti-3

Zynga’nın Geliştiriciliğini Yaptığı FarmVille 3 çıktı! Zynga Publishing Başkanı Bernard Kim “FarmVille 3, şimdiye kadar yüz milyonlarca oyuncunun severek bir parçası olduğu macera, sosyalleşme ve çiftçilik ruhundan oluşan FarmVille evreninin hem görsel hem de oynanış olarak tamamen yenilenmiş versiyonu. Yeni nesil bu deneyimde oyuncuları birbirinden eğlenceli FarmVille karakterleri ve sevimli hayvanlarla tanışmaya davet ediyoruz.”  sözlerini dile getirdi. FarmVille ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.