Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG Mobile ve Riot Games Arasında Yeni İşbirliği Kuruldu!

PUBG Mobile ve Riot Games Arasında Yeni İşbirliği Kuruldu!

16
pubg-mobile-ve-riot-games-arasinda-yeni-isbirligi-kuruldu

PUBG Mobile ve Riot Games Arasında Yeni İşbirliği Kuruldu! PUBG MOBILE 1.7 güncellemesi ile beraber, League of Legends’in yeni animasyon dizisi Arcane’den karakterler, eşyalar, oyun modları ve konumları Erangel’e getirecek.

Dünyanın en popüler oyunlarından bazılarının geliştiricilik ve yayıncılığını yapan Riot Games, mobil oyun dünyasının popüler yapımlarından olan PUBGMOBILE ile işbirliği yaptı.

PUBG MOBILE ve Riot Games arasında yeni bir iş birliği yapıldı. PUBG Mobile ve RiotGames arasındaki işbirliği ile 7 Kasım’da Netflix’te yayınlanacak olan Arcane adlı League of Legends dizisinin temasına sahip birkaç içerik de PUBG MOBILE’a gelecek.

pubg-mobile-ve-riot-games-arasinda-yeni-isbirligi-kuruldu-2

Tencent Games PUBG MOBILE Yayıncılık Başkanı olan Vinent Wang, “League of Legends’ın ilk animasyon serisini kutladığımız Riot Games ortaklığımız için son derece heyecanlıyız. Runeterra, oyun dünyasının en sevilen evrenlerinden biri ve bu sihri PUBG MOBILE’a getirirken Arcane’in çıkışını desteklemek bizim için inanılmaz bir fırsat.1.7 güncellemesiyle oyuncularımıza daha önce hiç denenmeyen, tamamen yeni oyun özellikleri de dahil olmak üzere bir çok şey hazırladık ve daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyoruz” açıklamalarını yaptı. Açıklamaları ile oyun severleri oldukça heyecanlandırdı.

PUBG MOBILE 1.7 güncellemesi ile Kasım ayının ortasında piyasaya sürülmesi beklenen PUBG MOBILE x Arcane ortaklığı ile ilgili daha ayrıntılı bilgiler ilerleyen günlerde paylaşılacak. Paylaşılacak haberlere ve çok daha fazlasına anında ulaşmak için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.