Ana sayfa Öne Çıkanlar Final Fantasy Mobile Çıkış Tarihi Açıklandı!

Final Fantasy Mobile Çıkış Tarihi Açıklandı!

173
final-fantasy-mobile-cikis-tarihi-aciklandi

Final Fantasy Mobile Çıkış Tarihi Açıklandı! Mobil platformlar için özel geliştirilen Final Fantasy oyunu çıkış tarihi geçtiğimiz günlerde resmi olarak açıklandı. Duyuru sonrası oyuncuları sevindiren haber geldi ve çok fazla beklemelerine gerek kalmayacak.

final-fantasy-mobile-cikis-tarihi-aciklandi-3

Square Enix ve Ateam Entertainment işbirliği ile geliştirilen ve uzun zamandır beklenen Final Fantasy 7: The Firs Solider çok yakında piyasaya sürülecek. Android ve iOS kullanıcılarının merak ile beklediği yapım ilk kez geçtiğimiz Şubat ayında görücüye çıkmıştı. Oyunun Kasım ayı içerisinde oyuncular ile buluşacağı da açıklandı. Oyuna ait resmi trailer videosuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

final-fantasy-mobile-cikis-tarihi-aciklandi-2

Final Fantasy Mobile Çıkış Tarihi Açıklandı! Final Fantasy 7: The First Soldier aynı zamanda markanın tarihinde bir ilk olma özelliği de taşımakta. Öte yandan Final Fantasy ilk kez battle royale modunu içeren bir oyun geliştiriyor. Square Enix tarafından gelen son açıklamada ise The First Soldier, 17 Kasım 2021 tarihinde hem iOS hem de Android için oyun severlerin beğenisine sunulacak. Oyuna Apple Store ve Google Play üzerinden kayıt olan kullanıcılar erken erişim şansına da sahip olacak. Toplamda 75 karakterin yer alacağı oyunda; silah, kılıç ve büyü güçlerinin kullanıldığı, RPG öğeleri de barındıracak bir battle royale modu deneyimlenecek. Oyun ile ilgili yeniliklerin çıkış tarihinden sonra da devam etmesi bekleniyor. Final Fantasy mobil ve çok daha fazlası için Mobil Delisisayfasını takipte kalın.