Ana sayfa Öne Çıkanlar Samsung Kullanıcılarına Ücresiz YouTube Premium Üyeliği!

Samsung Kullanıcılarına Ücresiz YouTube Premium Üyeliği!

498
Samsung Kullanıcılarına Ücresiz YouTube Premium Üyeliği!
Samsung Kullanıcılarına Ücresiz YouTube Premium Üyeliği! -MOBİL DELİSİ

Samsung Kullanıcılarına Ücresiz YouTube Premium Üyeliği! Teknoloji devi Samsung, telefon kullanıcılarına özel bir sürpriz ile adından söz ettirdi. Firma kullanıcılarına YouTube Premium üyeliği hediye edeceğini duyurdu. Yaptığı duyuruda hangi kullanıcıların bu hediyeden yararlanabileceği de açıklandı.

Koronavirus salgını sebebiyle insanların evde geçirdiği sürelerin artması çevrimiçi platformlarda da kullanımı arttırdı. Bu sebeple Samsung kullanıcılarının evde sıkılmasının önüne geçmek amacıyla YouTube Premium hediye kampanyasını başlattı.

Kullanıcıları sevindiren bu YouTube Premium paketi içerisinde YouTube Music uygulaması da yer alıyor. Paket kapsamında kullanıcılar reklamsız YouTube deneyiminin yanı sıra YouTube Music uygulamasından da yararlanabilecekler. Bu kampanyadan yararlanabilmesi için Samsung kullanıcılarına bazı şartlarda sundu.

Hediye paketine sahip olabilmek için kullanıcıların Galaxy S20, Galaxy S20 Plus, Galaxy S20 Ultra ve Galaxy Z Flip model cihazları kullanıyor olması gerekli. Bu cihazlara sahip kullanıcılar 4 ay boyunca YouTube Premium paketini kullanabilecekler. Samsung resmi internet sitesinin yapmış olduğu duyuruda ayrıca tüm Galaxy cihazı kullanıcılarının da 2 ay boyunca bu kampanyadan yararlanabileceği belirtiliyor.

Samsung Kullanıcılarına Ücresiz YouTube Premium Üyeliği! Hediyeye sahip olabilmek için kullanıcılara sunulan bir diğer şart ise tarih şartı oldu. Yapılan açıklamaya göre 14 Şubat 2020 ile 5 Mart 2021 arasında cihaz satın alan ya da etkinleştiren kullanıcılar bu hediyeye sahip olabilecek. Bu tarih dışında satın alınmış bir Samsung Galaxy kullanıcısı kampanyadan faydalanamayacak.

Ücretsiz olarak uygulamadan yararlanmak isteyen kullanıcıların YouTube hesaplarını açması ve “YouTube Premium üyesi olun” kısmından “Ücretsiz dene” butonuna tıklaması gerekmektedir. Böylece şartları sağlayan Samsung kullanıcıları ücretsiz olarak YouTube Premium hesaplarını kullanmaya başlayabilir. Şartlarda da belirtildiği gibi S20 ailesi ve Z Flip sahibi kullanıcılar 4 ay diğer Galaxy kullanıcıları ise 2 ay boyunca YouTube Premium üyeliğinden yararlanabilecek.