Ana sayfa Öne Çıkanlar Huawei WATCH GT 2e Tanıtıldı!

Huawei WATCH GT 2e Tanıtıldı!

437
Huawei WATCH GT 2e Tanıtıldı!
Huawei WATCH GT 2e Tanıtıldı! - MOBİL DELİSİ

Huawei WATCH GT 2e Tanıtıldı! Huawei geçtiğimiz günlerde Kan oksijen doygunluğu (Sp02) izleme özelliğine sahip olan WATCH GT 2e modelini resmi olarak tanıttı. İki haftalık iddialı bir pil ömrüne de sahip olan akıllı saat günlük yaşama katkı sağlamak için geliştirildi.

Kullanıcının sağlık durumunu gerçek zamanlı olarak anlamaya yarayan kalp atış hızı izleme, anormal kalp atış hızı uyarısı, basınç seviyesi ve uyku izleme gibi özellikleri destekliyor. Tasarımsal anlamda da önceki nesillere oranla yenilikler bulunan Huawei WATCH GT 2e rakiplerine göre iddialı özelliklere sahip. Mint Green ve Lava Red renk seçenekleri ile satışa çıkacak olan WATCH 2e özelliklerine göz atacak olursak.

Huawei WATCH GT 2e Özellikleri

Retina 1,39 inç AMOLED ekran yüksek hassasiyetli dokunmatiğe sahip. 42 mm serisinde kullanıcılara Frosty Beyaz ve Kestane Kırmızısı renk kayışlar ile sunulan Huawei WATCH GT 2e’nin Şampanya Altın kasa varyantı da duyuruldu. Kadın kullanıcılar için bir aylık döngü izleme özelliği de WATCH GT 2e’de yer alıyor. 15 profesyonel spor modunu destekleyen akıllı saat egzersizlerin en iyi şekilde kayıt edilmesine yardımcı olmaktadır. Yeni WATCH serisi Kirin A1 çipine sahip olarak kullanıcılara sunulacak. 16 GB RAM 4 GB dahili depolama alanı ile iddialı bir güce sahip olduğunu gösteriyor.

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu CEO’su Richard Yu yaptığı açıklamada “WATCH GT ürünlerinde olduğu gibi yeni akıllı saat modelimizin tüm ürünlerinde de tüketicilere güvenilir fitness ve sağlık yönetimi deneyimleri sunulmaya devam edecek. Fitness ve sağlık işlevlerine büyük önem veriyoruz. Daha akıllı fitness ve sağlık yönetimi deneyimi sunmak için teknoloji gelişimini sürdürmeye ve yazılım, donanım ekosistemini geliştirmeye devam edeceğiz” sözlerine yer verdi.

Huawei WATCH GT 2e’nin resmi olarak fiyatı açıklanmasa da 200 Euro civarında satılacağı tahmin ediliyor. Önümüzdeki günlerde resmen satışa çıkması beklenen akıllı saatin ülkemizde de resmi olarak satılacağı tahmin ediliyor. Satış fiyatı hakkında ise henüz resmi bir açıklama yer almazken ülkemizde de vergilerin eklenmesi ile makul bir fiyat ile satışa sunulması bekleniyor.