Ana sayfa Öne Çıkanlar Redmi Band Akıllı Bileklik Tanıtımı Yapıldı!

Redmi Band Akıllı Bileklik Tanıtımı Yapıldı!

390
Redmi Band Akıllı Bileklik Tanıtımı Yapıldı!
Redmi Band Akıllı Bileklik Tanıtımı Yapıldı! - MOBİL DELİSİ

Redmi Band Akıllı Bileklik Tanıtımı Yapıldı! Xiaomi geçtiğimiz günlerde yeni akıllı bileklik modeli Redmi Band tanıtımını gerçekleştirdi. Kullanıcı etkinliğinde yaptığı tanıtım ile uygun fiyatlı fiyata sahip yeni akıllı bilekliği görücüye çıkmış oldu.

Xiaomi’nin alt markası olan Redmi’ye ait olan ürün renkli tasarımları ile dikkatleri çekiyor. Siyah, yeşil, mavi ve kırmızı renkler ile 4 farklı seçeneği bulunan bilekliğin kullanıcılar tarafından çok sevileceği ön görülüyor.

Kordon yapısında gizli USB-A portu ile şık bir tasarıma sahip olan bileklik, ek bağlantı kablosuna gerek kalmadan doğrudan şarj edilebiliyor. Fiyat performans göz önüne alındığında oldukça işlevsel bir tasarıma sahip olan bileklik kordon kalitesi ile de dikkatleri çekiyor.

Redmi Band Akıllı Bileklik Tanıtımı Yapıldı! 1.08 inç OLED ekrana sahip olan akıllı bileklik arayüzü kişisel olarak değiştirilebilecek. 72 farklı tema bulunan akıllı bileklik farklı komutları yapmanıza da izin veriyor. Hava durumu, saat, tarih, müzik kontrolü gibi işlevleri bulunan akıllı bileklik ayrıca optik nabız sensörü özelliğini de barındırıyor. Uyku takibi özelliği de bulunan akıllı bileklik 5 ATM suya karşı dayanıklılık özelliğine de sahip.

2 saatte tam şarj olabilen Redmi Band 14 gün aktif kullanım ömrü dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde Xiaomi tarafından resmi olarak tanıtılan akıllı bilekliğin çıkış tarihi de resmi olarak belli oldu.

9 Nisan tarihinde Çin’de resmi olarak satışa sunulacak olan bilekliğin Avrupa pazarına giriş yapıp yapmayacağı henüz belli değil. İlerleyen dönemde bilekliğin Avrupa ve diğer pazarlarda yer alıp almayacağının açıklanması bekleniyor. Redmi Band’in resmi satış fiyatı ise 13 dolar olarak belirlendi. Bu fiyatın ülkemizde ve diğer ülkelerde nasıl olacağının da ilerleyen günlerde belli olması bekleniyor.