Ana sayfa Öne Çıkanlar Xiaomi Mi Fan 2020 Festivali Fırsatları Başladı!

Xiaomi Mi Fan 2020 Festivali Fırsatları Başladı!

326
Xiaomi Mi Fan 2020 Festivali Fırsatları Başladı!
Xiaomi Mi Fan 2020 Festivali Fırsatları Başladı! - MOBİL DELİSİ

Xiaomi Mi Fan 2020 Festivali Fırsatları Başladı! Teknoloji devi markalardan biri haline gelen Xiaomi, ülkemizde de popülerliğini her geçen gün arttırıyor. Geçtiğimiz gün marka yeni bir fırsat ile kullanıcıların karşısına çıktı. Mi Fan 2020 Festivali olarak adlandırılan bu kampanya ile kişilere büyük fırsatlar sunulacak.

Firma tarafından yapılan resmi açıklamaya göre ülkemizde Hepsiburada üzerinden sunulan kampanya dahilinde çok özel indirimler kullanıcıları bekliyor. Mi fanları tarafından her yıl merak ile beklenen bu etkinlik bir gelenek haline geldi. Etkinliğin bu yılki teması “Akıllı ürün, akıllı yaşam” olarak belirlendi. Etkinlik kapsamında kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünler sınırlı sayıda ve büyük indirimler ile satışa çıkacak.

Etkinliğe katılmak isteyen takipçilerin Mi.com/tr adresinden erişim sağlamaları gereklidir. Buradan elde edecekleri indirim kuponlarını sınırlı sayıdaki Xiaomi ürünlerini satın alırken kullanabilecekler.

Xiaomi Mi Fan 2020 Festivali Fırsatları Başladı! Mi Fan 2020 Festivali ile yüzde 30’a varan indirimler Mi fanlarını bekliyor. Yılın en çok satan telefon modelleri arasında yer alan Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 8 ve Mi 9T indirim dahilinde yer alıyor. Ayrıca Mi Smart Band 4, Mi True Wireless kulaklı, Mi Box S ve çok daha fazlası Xiaomi ürününde de yüzde 30’a varan indirimler sizleri bekliyor. Bir diğer kampanya ise Mi Fan Festivali kapsamında 1 – 9 Nisan tarihi arası Xiaomi yetkili satıcılarının alınan Xiaomi Türkiye Garantili cep telefonlarında 6 ay tek seferlik ücretsiz ekran değişim hakkı sunulmaktadır. “Ayrıcalıklı Servis” bölümünde daha ayrıntılı bilgilerin yer aldığı özellik sayesinde yeni Xiaomi telefonlarının ekran hasarlarına karşın ilk 6 ay tek seferlik ücretsiz değişim verilmektedir.

Xiaomi Mi Fan 2020 Festivali 9 Nisan tarihine kadar büyük kampanyaları ile birlikte devam edecek. Sınırlı sayıda ve büyük indirimlerin olduğu ürünleri kaçırmamak için hemen ziyaret edin.