Ana sayfa Öne Çıkanlar Netflix İlk Mobil Oyunları Yayınladı!

Netflix İlk Mobil Oyunları Yayınladı!

238
netflix-ilk-mobil-oyunlari-yayinladi

Netflix İlk Mobil Oyunları Yayınladı! Uzun zamandır adını duyduğumuz Netflix Games, bugün itibari ile kullanılabilir hale geliyor. Netflix uygulaması üzerinden erişilebilir olacak alanda birçok oyun oyun severleri bekliyor. Oyun dünyasına dahil olan Netflix beş yeni oyun duyurusunu resmi olarak geçtiğimiz günlerde yaptı.

Şu an yalnızca Android kullanıcıları tarafından deneyimlenebilen Netflix Games oyunları, herhangi bir reklamm ya da uygulama içi satın alma içermiyor. Ayrıca normal üyeliklerin üzerine herhangi bir ücrette talep edilmeyecek. Duyurusu yapılan beş yeni oyunun tamamı mobil uygulama üzerinden indirilerek oynanabilecek. Netflix Games’in önümüzdeki haftalarda iOS içinde resmi olarak yayında olması beklentiler arasında yer alıyor.

netflix-ilk-mobil-oyunlari-yayinladi-2

Netflix Games oyunları mobil uygulama üzerinden çevrimiçi ya da çevrimdışı olarak oynanabilecek. Netflix üyeliğinde yer alan tüm profiller ayrı ayrı cihazlar üzerinden aynı anda Netflix Games’e erişebilecek. Oyunlar için çok sayıda dil desteği sunulacağı açıklamada yer alırken profilden bu dil değişikliklerini yapmak mümkün olacak. Dil destekleri arasında Türkçe bulunmayan oyunlar varsayılan dil olarak İngilizce olacak şekilde karşımıza çıkacak.

netflix-ilk-mobil-oyunlari-yayinladi-3

Netflix İlk Mobil Oyunları Yayınladı! Netflix Games’in tanıtmış olduğu ilk 5 oyun ise şu şekilde;

  • Stranger Things: 1984
  • Stranger Things 3: The Game
  • Shooting Hoops
  • Card Blast
  • Teeter Up

Önümüzdeki günlerde yeni oyunlarında kütüphaneye dahil edilmesi bekleniyor. Netflix Games ve çok daha fazla mobil içerik için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.