Ana sayfa Öne Çıkanlar Own3d.tv Türk Lirası ile Çalışacak

Own3d.tv Türk Lirası ile Çalışacak

528
Mobil Delisi-own3d-tv-turk-lirasi-ile-calisacak

Own3d.tv Türk Lirası ile Çalışacak! Yayıncılara ve yayıncı adaylarına hazır overlay ve kanal tasarımları sunan own3d.tv, Türk Lirası üzerinden satış yapmaya başladı. Bünyesinde barındırdığı sayısız kanal tasarımlarını kullanıcılarına sunan own3d.tv, özellikle hızlı ve basit kullanımı sayesinde birçok yayıncı tarafından tercih ediliyor.

Own3d.tv neleri barındırmakta?

Site üzerinden tamamen hazır olarak emoji tasarımlarına, geçiş efektlerine, abone rozetlerine ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Ayrıca tasarımların tamamı YouTube, Twitch, Facebook hatta Mixer yayınlarında da kullanılabiliyor. Tek yapmanız gereken satın aldığınız ürünü OBS veya alternatif yayın programınıza entegre etmek.

Dolar ve Euro’nun yanına Lira da eklendi

Uzun süredir Dolar, Euro gibi ödeme yöntemlerine sahip olan own3d, özellikle Türkiye piyasasında iyi bir yer edinmek için Lira ile alışverişi devreye soktu. Artık own3d.tv üzerinden alacağınız satın alımlarda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceksiniz. Üstelik Türk Lirası sabit bir kur üzerinden hesaplandı. Bu da ürünleri diğer para birimlerine nazaran çok daha ucuza almanıza neden olacak. Eğer yayıncıysanız veya yayıncı adayıysanız kanalınız için tüm tasarımlara own3d.tv üzerinden göz atabilirsiniz. Unutmayın, kaliteli bir yayın için kanal tasarımlarınız çok önemli.