Ana sayfa Öne Çıkanlar Brawl Stars Sezon 9 Başlıyor!

Brawl Stars Sezon 9 Başlıyor!

36
brawl-stars-sezon-9-basliyor

Brawl Stars Sezon 9 Başlıyor! Supercell yapımı mobil battle royale oyunu Brawl Stars, 9. Sezonu ile ilgili bilgi geçtiğimiz günlerde yapıldı. 9. Sezonun resmi adının Brawlywood olacağı açıklanan oyunda birçok yenilik ve Hollywood filmlerinden ilham alınan özel kozmetik öğeleri bizleri bekliyor. Öte yandan bu sezonda Cadılar Bayramına özel içeriklerde olacak.

9. sezon ile birlikte oyuna yeni eklenecek Brawler olan Lola’da resmi olarak oyundaki yerini almış olacak. Lola savaşa dahil olmak için tilkisini kullanan bir karakter. Uzun menzilli küçük bir koni biçimindeki mermileri düşmanlarına atan Lola, benzersiz süper gücü hareketlerini taklit eden yansıtma bir ikizini oluşturabiliyor.

brawl-stars-sezon-9-basliyor-2

Yeni Brawler’ın dışında iki yeni kostümde 9. Sezonda oyun severleri bekliyor. Ayrıcak Brawl Pass Premium versiyonu da mevcut olacak. Yeni sezon başlangıcı için resmi bir çıkış tarihi açıklanmasa da oyun içerisindeki zamanlayıcıya göre 8 Kasım tarihinde sekizinci sezon sona erecek. Önceki sezonlara baktığımızda ise mevcut sezonunun bitiminden bir gün sonra başlamıştı. 9 Sezon Brawlywood’unda 8 Kasım sonrasında yayında olması bekleniyor.

brawl-stars-sezon-9-basliyor-3

Brawl Stars Sezon 9 Başlıyor! Oyuncuların yeni sezon başlamadan önce, Brawl Pass ve sezonluk görevlerini tamamlamak için yaklaşık iki haftası var. Brawl-O-Ween ve yeni karakterler hakkında daha fazla bilgiye oyun resmi sitesinden erişim sağlayabilirsiniz. Brawl Stars ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.