Ana sayfa Öne Çıkanlar Game of Thrones: Beyond the Wall Mobil Oyun Dünyasına Geliyor

Game of Thrones: Beyond the Wall Mobil Oyun Dünyasına Geliyor

446
Mobil Delisi-game-of-thrones-beyond-the-wall-mobil-oyun-dunyasina-geliyor

Game of Thrones: Beyond the Wall 3 Nisan tarihinde Android platformunda mobil oyun severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Game of Thrones: Beyond the Wall, sevilen serinin evrenine dayanan bir strateji RPG oyunu olacak. Hayranların yıllar boyunca severek takip ettikleri tanıdık karakterler  ve orijinal karakterler de içerecek. Oyunun dizinin ve kitap serisinin dışında orijinal bir hikayesi bile var. Bu yüzden kitapları okuyan ve diziyi izleyen oyuncuların takip edecekleri yeni bir şey olacak.

Game of Thrones: Beyond the Wall, iOS’tan sonra Android platformuna geliyor

Android kullanıcıları sonunda bu oyuna kavuşuyor. Ancak Anroid platformundan yaklaşık bir hafta önce oyun iOS platformuna sunulacak.
Android lansmanından önce oynamak isteyen oyuncular için bu bir fırsat oldu. Oyun her iki platformda da ücretsiz olacak. Bununla birlikte ilerlemeler ve kaydetmeler platformlar arasında aktarılamayacak.
Oyunun adından da anlaşılacağı gibi, hikaye duvarın ötesindeki gizemlerin yanı sıra üç gözlü kuzgun hakkında olacak. Oyunu oynayan oyuncular Gece Nöbetçileri komutanı olacak ve zaman zaman adamlarını savaşa yönlendirmeleri gerekecek. Bu bir strateji olduğundan RPG savaşı mücadele gerektiriyor ve oyuncuların hayatta kalmak için dikkatlice hazırlanmış seçimler yapmaları gerekecek.
Game of Thrones: Beyond the Wall oyununda sadece belirli bir bölgede bir orduya komuta etmiyorsunuz. Game of Thrones dünyasında birçok bölgeden karakterlere hükmedebilirsiniz.
Oyunda birden fazla oyun modu da olacak. Oyuncuların oyun heyecanını devam ettirebilmek için bu modlara devamlı yeni içerikler eklenmesi ekleniyor. Oyuncular, benzersiz kombinasyonlar için en sevdikleri karakterleri eşleştirmeleri için teşvik edilecek.
Bu sadece farklı saldırı ve savunma türlerini doğru bir şekilde yaymanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda size çok güçlü bir takım oluşturma şansı da verir. Özellikle zorlu bir zorlukla karşılaşırsanız, karakterleri zaman zaman değiştirmeniz gerekebilir.
Bu sadece farklı saldırı ve savunma türlerini doğru bir şekilde organize etmenizi sağlamaz, aynı zamanda size çok güçlü bir takım oluşturma şansı da verir. Özellikle büyük bir zorlukla karşılaşırsanız, karakterleri zaman zaman değiştirmeniz gerekebilir.