Ana sayfa Öne Çıkanlar Wild Rift Tüm Karakterleri Ücretsiz Yaptı!

Wild Rift Tüm Karakterleri Ücretsiz Yaptı!

201
wild-rift-tum-karakterleri-ucretsiz-yapti

Wild Rift Tüm Karakterleri Ücretsiz Yaptı! League of Legends: Wild Rift’te Arcane’in çıkışına özel Wild Rift karakterlerinin tümü ücretsiz olarak 2 hafta oyun severlere sunuldu. Arcane’in çıkışını kutlamak için stüdyo tüm şampiyonları ücretsiz olarak sunacağını duyurdu. Bu ücretsiz karakter teklifi, Netflix dizisi Arcane’in tüm bölümlerinin yayınlanacağı 6 – 21 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak. League of Legends: Wild Rift Türkiye resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

wild-rift-tum-karakterleri-ucretsiz-yapti-2

Caitlyn ve Jayce’i oyuncular 9 Kasım tarihi itibariyle çıkışından itibaren ücretsiz olarak test edebilecekti. Ancak oyunun Netflix dizisi ile birlikte tüm karakterlerin ücretsiz olarak 2 hafta yayınlanması kararı alındı. Oyuncuların yapması gereken tek şey Wild Rift hesaplarına giriş yapmaları ve şampiyon seçimlerini gerçekleştirmeleridir. Hali hazırda tüm şampiyonlara sahip oyuncular ise yalnızca yeni karakterler Caitlyn ve Jayce’e sahip olabilecekler.

Wild Rift Tüm Karakterleri Ücretsiz Yaptı! Ek olarak oyunda 7 Kasım –  27 Kasım tarihleri arasında oyun içi ödüller dağıtılacak. Wild Rift Arcane deneyimi 7 Kasım tarihi itibari ile start aldı. Oyuncuların ödül kilitlerini açması için her gün oyuna giriş yapmaları gerekmektedir. Günlük giriş ile 14 ödül kazanma şansına sahip olunmaktadır. Ancak bu ödüller oyuncular açana kadar gizli kalmakta ve sıra ile açılmaktadır. Wild Rift heyecanını arttırmak için hemen sende oyuna dahil ol ve ödülleri topla. Leauge of Legends Wild Rift ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.