Ana sayfa Öne Çıkanlar Fenerbahçe Mobil Oyunu Yayınlandı!

Fenerbahçe Mobil Oyunu Yayınlandı!

308

Fenerbahçe Mobil Oyunu Yayınlandı! İlk mobil oyununu yayınlayan Fenerbahçe yaptığı açıklamada 5 farklı mobil oyun ile oyun severlerin karşısına çıkacaklarını açıkladı. Bu oyunların ilki olan FuBo Rolls geçtiğimiz gün App Store’da yayınlandı. Oyunun Android versiyonu ise yakın zaman içerisinde Play Store’da yayında olacak.

fenerbahce-mobil-oyunu-yayinlandi-2

Türkiye’nin en büyük spor kulüpleri arasında yer alan Fenerbahçe ilk mobil oyununu geçtiğimiz gün resmi olarak yayınladı. iOS için yayına sunulan FuBo Rolls oyunu oyun severler tarafından sevilecek gibi gözüküyor. Geçtiğimiz haftalarda resmi taraftar uygulaması Mohikan’ı da tanıtan kulüp mobil platformda önemli adımlar atmaya devam ediyor.

Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı Ali Koç tarafından ilk duyurusu yapılan oyunlar geçtiğimiz gün FuBo Rolls ile yayınlanmaya başladı. Hi Games ve MooMoo tarafından tasarlanan oyunda toplarını rakiplerinin üzerinden yuvarlayarak onları alt etmeye çalışacak oyuncular rakiplerine ekstra tuzak ile de zor anlar yaşatacak. Onun dışında bonuslar ile de oyun daha heyecanlı bir hal alacak gibi gözüküyor.

fenerbahce-mobil-oyunu-yayinlandi-3

200 MB boyutundaki oyun iOS 10 ve üzeri işletim sistemlerinde çalışıyor. Destek verdiği cihazlar ise şu şekilde;

  • iPhone 5S ve daha üst model iPhone’lar
  • iPad Air ve daha yeni model iPad’ler

Fenerbahçe Mobil Oyunu Yayınlandı! Ücretsiz olarak yayınlanan oyuna belirli bir ücret ödenmesi durumunda oyun içi reklamları kaldırmakta mümkün oluyor. Oyunun App Store linkine aşağıdan erişebilirsiniz. FuBo Rolls ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.

https://apps.apple.com/tr/app/fubo-rolls/id1537999192?l=tr