Ana sayfa Öne Çıkanlar Call of Duty Mobile Yeni Haritası Yolda!

Call of Duty Mobile Yeni Haritası Yolda!

100
call-of-duty-mobile-yeni-harita-yolda

Call of Duty Mobile Yeni Haritası Yolda! TiMi Studios ve Tencent Games yapımı olan battle royale türünün mobil platformdaki en yeni yapımlarından Call of Duty Mobile 12. Sezon ile ilgili yeni bilgiler sızdırıldı. Call of Duty Mobile oyunu için Cadılar Bayramı ve 1. Yıl dönümü kutlamaları sürerken 12. Sezon hakkında yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor.

12.Sezon ile birlikte oyunda birçok yenilik oyun severleri bekliyor. Bunun ile ilgili geniş çaplı duyurunun 11 Kasın tarihinde yapılması bekleniyor. Sızıntılara bakılırsa 11 Kasım’da açıklanacak 12. Sezon ile birlikte oyuna yeni bir harita ve gece görüş modunun eklenmesi bekleniyor. Yeni harita Hackney Yard, CoD Mobile için 12. Sezondan itibaren aktif olacak. Öte yandan bu harita ile birlikte Summit ve Crash haritalarını da kapsayacak bir gece modu da oyuna dahil edilecek.

Call of Duty Mobile 12. Sezon başlangıcı için heyecan her geçen gün artıyor. 10 Kasım saat 20:00’da sona ereceği duyurulan 11. Sezonun ardından yeni sezon ile ilgili meraklarda her geçen gün artıyor. Son sezonun bitiminin ardından 24 saat sonra başlayan yeni sezon için tarih ise 11 Kasım 20:00 olacağı tahmin ediliyor. 12. Sezon ile birlikte gelecek olan Hacney Yardı’ı ve gece modunu gösteren görüntülerde geçtiğimiz günlerde sızdırıldı. Gece modunda Crash ve Summit haritalarından görüntülerin ve yeni haritadan görsellerin yer aldığı görüntüler ise şu şekilde;

call-of-duty-mobile-yeni-harita-yolda-2

call-of-duty-mobile-yeni-harita-yolda-3

call-of-duty-mobile-yeni-harita-yolda-4

Call of Duty Mobile Yeni Haritası Yolda! Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen ve büyük bir oyuncu kitlesine ulaşan Call of Duty Mobile yeni sezonu hakkında önümüzdeki günlerde Tencent ya da TiMi Studios’dan resmi açıklamanın yapılması bekleniyor. Call of Duty Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.