Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG Mobile Ücretsiz İsim Değiştirme Kartı!

PUBG Mobile Ücretsiz İsim Değiştirme Kartı!

1219
pubg-mobile-ucretsiz-isim-degistirme-karti

PUBG Mobile Ücretsiz İsim Değiştirme Kartı! Battle royale türünün mobil platformdaki başarılı yapımlarından PUBG Mobile ücretsiz isim değiştirme kartları dağıtıyor. Başarılı oyun resmi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada oyunculara ücretsiz isim değiştirebilecekleri bir kartı çekiliş ile dağıtacaklarını duyurdu. Kartı kazanmak için oyuncuların yapması gereken yalnızca çekilişe katılmak.

pubg-mobile-ucretsiz-isim-degistirme-karti-2

PUBG Mobile Türkiye resmi Twitter sayfasından yapılan açıklamada “İsim Yenileme Kartı istediğinizi duyar gibiyiz. Şimdiden kendine yeni bir kullanıcı adı düşünmeye başla! Çünkü en sevdiğiniz çekiliş tekrardan karşınızda!” şeklinde belirtildi. PUBG Mobile Türkiye isim değiştirme kartı çekilişine hemen katılmak için aşağıdaki linke tıkla!

https://www.instagram.com/p/CHKpo2igVF8/

pubg-mobile-ucretsiz-isim-degistirme-karti-3

PUBG Mobile Türkiye İsim Değiştirme Kartı çekilişine katılmak için sağlanması gereken şartlar ise çok basit:

  • PUBG Mobile Türkiye resmi Instagram profilindeki linkten katılım sağlamak,
  • Yorumlarda 2 arkadaşını etiketlemek,
  • Rakamsal ID’ni yoruma eklemek.

pubg-mobile-ucretsiz-isim-degistirme-karti-4

PUBG Mobile Ücretsiz İsim Değiştirme Kartı! İsim Değiştirime kartı çekilişi için son katılım tarihi ise 8 Kasım olarak belirlendi. Hemen geç kalmadan şartları sağla ve şanslı kişi olma fırsatını yakala! Mobil oyun devleri arasında yer alan PUBG Mobile her gün yeni ve farklı bir etkinlik ve çekiliş ile oyun severlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Özellikle korona virüs salgını ile büyük bir oyuncu artışı yaşayan oyun yenilik ve etkinliklere hız kesmeden devam ediyor. PUBG Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.