Ana sayfa Genel Call of Duty: Mobile için Yeni Harita Müjdesi!

Call of Duty: Mobile için Yeni Harita Müjdesi!

448
Call of Duty: Mobile için Yeni Harita Müjdesi!
Call of Duty: Mobile için Yeni Harita Müjdesi! - MOBİL DELİSİ

Call of Duty: Mobile için Yeni Harita Müjdesi! Call of Duty: Mobile yeni haritası bir sonraki güncelleme ile birlikte oyuna dahil edileceği müjdesi geçtiğimiz günlerde resmi olarak duyuruldu. Yeni içerik güncellemesinin ayrıntılarının açıklanması ile oyuna dahil edilecek olan yepyeni haritanın ayrıntıları da açığa çıkmış oldu.

Activision yapımı olan Call of Duty:Mobile için içerik güncellemesinde yer alacak olan yeni harita oyuncularda büyük bir heyecan yarattı. Henüz çıkış tarihi açıklanmasa da ilerleyen günlerde içerik güncellemesi ile birlikte haritanın oyuna dahil edilmesi bekleniyor. En büyük güncellemelerden biri olan bu içerik güncellemesinde Call of Duty: Mobile oyununa özel olarak oluşturulan Cage adlı harita oyuncularda büyük bir ilgi uyandırmış durumda. Merak ile çıkış tarihi beklenen harita mobil platforma özel olarak tasarlanan bir harita özelliği taşıyor.

Activision harita hakkında sadece bir görsel yayınladı ve daha fazla ayrıntı vermekten kaçındı. Call of Duty: Mobile için özel olarak tasarlanan Cage haritası ilk bakışta Counter Strike: Global Offensive haritalarına benzerliği ile dikkat çekiyor. Counter Strike: Global Offensive haritaları kadar popüler olma hedefi bekleyen Activision henüz net bir açıklama yapmasa da ilerleyen günlerde resmi olarak haritayı tanıtması bekleniyor.

Cage haritası dışında oyun için önümüzdeki dönemde yayınlanacak olan etkinlik takvimi hakkında da Activision’dan açıklama geldi. Call of Duty: Mobile için önümüzdeki günlerde açıklanan etkinlik takvimi şu şekilde;

  • 20 Ocak – 9 Şubat 2020 – Ay Festivali Etkinlikleri
  • 27 Ocak – 2 Şubat – Sticks and Stones Modu
  • 31 Ocak – 6 Şubat – Prop Avı modu
  • 31 Ocak – 13 Şubat – XS1 Goliath Scorestreak mücadelesi
  • 2 Şubat – 9 Şubat – BR Keskin Nişancı Mücadelesi modu

Call of Duty: Mobile için Yeni Harita Müjdesi!

Büyük başarılar ile geçen 2019 yılının ardından Activision Call of Duty: Mobile için sürekli yeni etkinlik ve güncellemeler yayınlayarak bu başarıyı 2020 yılına da taşımak istiyor. Battle royale türünde liderlik koltuğunu ele geçiren ve piyasaya çıktığı ilk haftasında 35 milyon indirmeye ulaşan oyunun 2020 yılında nasıl bir süreç geçireceğini hep birlikte göreceğiz. Call of Duty: Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.