Ana sayfa Genel Omen Elite PUBG Mobile 2020 Kadrosunu Açıkladı

Omen Elite PUBG Mobile 2020 Kadrosunu Açıkladı

616
omen-elite-pubg-mobile-2020-kadrosunu-acikladi

Omen Elite PUBG Mobile 2020 Kadrosunu Açıkladı! Omen Elite, ana kadrosunun yanına eklediği yeni yüzlerle birlikte 2020 yılında mücadele etmeye hazırlanıyor. Takım bu yıl global liglerde başarı elde etmek için yeni bir ekip kurdu.

Geçtiğimiz günlerde Kuzey Amerikaşı mobil espor organizasyonu Omen Elite, 2020 yılında rekbat edeceği PUBG Mobile kadrosunu duyurdu. Omen Elite kadrosunda Kevin “ZOOTAY” Huang, Karim “KARNAGE” Edward ve Dayvon “WIFI” George oyuncuları bulunuyordu. Bu profesyonel oyuncuların yanına Nicholas “NIKO” Soldatos ve “Telli” oyuncuları eklendi.

Omen Elite 2020 kadrosu duyurulduğunda oyuncuları en çok heyecanlandıran oyuncu Nicholas “NIKO” Soldatos oldu. Takım, 2019 yılında PUBG Mobile Club Open (PMCO) Fall Split: Kuzey Amerika Finalleri 2019’u 2.sırada tamamladı. NIKO ise bu heyecan verici gelişmeyi kişisel Twitter hesabından duyurdu. Oyuncu yeni takım transferinden heyecanlı olduğunu belirtti. Yeni transferlerle yeni sezon liglerinde ön plana çıkmayı hedefleyen organizasyonun takıma eklenen isimlerle daha fazla ön plana çıkması bekleniyor.

Yeni oyuncular, Omen Elite PUBG Mobile takımını güçlendirecek

Omen Elite PUBG Mobile 2020 kadrosuna yeni katılan bir diğer ise “Telli” oyuncusu oldu. Profesyonel oyunculuk kariyerinde yeni bir isim olan oyuncunun daha önceki takımı Ninth Circle idi. Deneyim kazanmaya Omen Elite takımında devam edecek olan oyuncu da bu yeni haberi kişisel Twitter hesabından duyurdu. Sezonda yeni bir takımda oynayacağı için heyecanlı olduğunu belirtti.

Omen Elite, 2019 yılında oldukça iyi bir performans sergileyerek liglerde ön plana çıkmıştı. Yurt içinde düzenlenen karşılaşmalarda ise güzel bir performans sergilemişti. Takım, PMCO Fall Split Kuzey Amerika 2019 Ligi’nde üçüncü, Atlanta’daki ESL Mobile Open Season 3 finallerinde ikinci oldu. Ana kadrosuna eklediği yeni isimlerle 2020 yılında liglerde daha fazla başarı elde etmeyi amaçlıyor.