Ana sayfa Öne Çıkanlar Shadowgun War Games Mobil Oyun Dünyasında Fark Yaratacak

Shadowgun War Games Mobil Oyun Dünyasında Fark Yaratacak

467
shadowgun-war-games-mobil-oyun-dunyasinda-fark-yaratacak

Shadowgun War Games Mobil Oyun Dünyasında Fark Yaratacak! Madfinger Games tarafından geliştirilen Shadowgun War Games mobil oyun dünyasında fark yaratmak için geliyor! Ön kayıt alımlarının 1 milyon kaydı geçmesiyle birlikte Madfinger geçtiğimiz günlerde oyunun 12 Şubat tarihinde oyunculara sunulacağını açıkladı.

Henüz indirilmeden birçok oyuncunun ilgisini çeken oyun 12 Şubat tarihinde hem iOS hem de Android platformları üzerinden indirilebilecek. Oyunculara birçok karakter seçeneği sunan oyunun en ilgi çeken yanı ise gelişmek için oyun içi satın almalara ihtiyaç olmaması olacak gibi duruyor. Karakter seçenekleri tamamen oyun içi satın alma olmadan oyunculara sunulacak.

Shadowgun War Games grafikleri ile büyüleyecek

Madfinger gibi daha önceden mobil oyun görselleri konusunda ödül almış bir şirketten nasıl bir oyun geleceği şimdiden büyük merak konusu olmayı başardı.

Unity ile geliştirilen Shadowgun War Games oyunculara 5vs5 savaşlar ve inanılmaz grafiklerle benzersiz bir mobil oyun deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor. Madfinger Games benzersiz kişilikleri ve tasarımları ile de oyuncuları büyülemeyi hedefliyor.

MADFINGER Games CEO’su Marek Rabas: “Shadowgun War Games’in neredeyse yayınlanacak olmasını duyurmaktan memnuniyet duyuyorum. Kapalı beta sürümü için geri bildirimler mükemmeldi ve şimdi son değişiklikleri yapıyoruz. Shadowgun War Games’in 2020 yılının en iyi oyunlarından biri olacağına inanıyoruz.  açıklamasında bulundu.

Madfinger Games, mobil ve konsol platformlarına odaklanan dünya standartlarında bağımsız bir oyun geliştirici şirkettir. 2010 yılında kurulan şirketin oyunları hızla satış listelerinde zirveye ulaştı ve 100’den fazla ülkede 1. sıraya yerleşti. Madfinger Games, Google Play’in “En Güzel Mobil Oyun 2019” dahil dünya çapında beğeni toplayan ve bir dizi prestijli ödül alan çarpıcı görselleri ve olağanüstü oyun tasarımlarıyla ünlüdür. Şirketin en popüler oyunları arasında Shadowgun Legends, Unkilled ve Dead Trigger 2 oyunları yer alıyor. Bu oyunları ise 250 milyondan fazla kez indirilerek şirketi zirveye taşımakta rol oynamışlardır.

Shadowgun War Games şu anda kapalı beta sürümünde ve 12 Şubat’tan itibaren tüm oyuncular tarafından indirilebilecek. Oyun dünyasında yer aldığında direkt bu heyecana dahil olmak istiyorsanız ön kayıt yaptırmak için Android veya iOS platformlarını ziyaret edebilirsiniz.