Ana sayfa Öne Çıkanlar Call of Duty Mobile Birinci Yıla Özel Güncelleme!

Call of Duty Mobile Birinci Yıla Özel Güncelleme!

362
call-of-duty-mobile-birinci-yila-ozel-guncelleme

Call of Duty Mobile Birinci Yıla Özel Güncelleme! Call of Duty’nin mobil platformlardaki oyunu Call of Duty Mobile birinci yaşına özel bir güncelleme ile müjdeyi verdi. Oyun yapımcısı Activision yaptığı duyuruda oyuna gelecek olan en büyük güncellemenin detaylarını paylaştı.

Birinci yaşına özel olarak yapılan güncelleme ile Black Ops 4’ten aşina olduğumuz Alcatraz haritası artık Call of Duty Mobile de bizlerle birlikte olacak. Güncelleme ile birlikte oyuna eklenecek olan yeni bölge “The Club” ile sosyal amaçlar için kullanılmaya hazır. Bu bölgede oyuncular arkadaşları ile dart gibi mini oyunlar oynayabilecek.

Bir yıl önce oyun pazarına giriş yapan ve battle royale türünde başarılı bir performans gösteren oyun yeni güncelleme ile birlikte 50 seviyelik yeni bir battle pass’i de oyuna dahil ediyor. Bu pass ile oyunda çeşitli kozmetikler, ekstra içerikler ve çok daha fazlası sizleri bekliyor. Öte yandan Activision birkaç hafta sonra Cadılar Bayramı özel etkinliğinde ufak bir sürpriz hazırlayacaklarının da duyurusunu yaptı. Bu etkinlikte etkinliğe uygun bir temanın yapılması bekleniyor.

Call of Duty Mobile Birinci Yıla Özel Güncelleme! Call of duty Mobile yıl dönümü Türkiye’nin de içinde bulunduğu 4 ülkede özel etkinlikler ile kutlandı. Ülkemizdeki yıl dönümü etkinliği için Orkun Işıtmak ve Oğuzhan Uğur moderasyonunda gerçekleşen etkinlik birçok YouTube üreticisinin katılımı ile gerçekleştirildi. Etkinliğe özel olarak 2v2 maçları da düzenlendi. Egoist Pati & Orkun Işıtmak takımına karşı Mezarcı ve Oğuzhan Uğur karşı karşıya geldi. Özel etkinlik Aralık ayına kadar devam edecek Egoist Pati, Mezarcı ve Doch gibi ünlü isimler özel maçlar, turnuvalar ve modlarda oyun severler ile birlikte olacak. Call of Duty Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delis sayfasını takipte kalın.