Ana sayfa Öne Çıkanlar Amazon Luna Erken Erişime Açıldı!

Amazon Luna Erken Erişime Açıldı!

808
amazon-luna-erken-erisime-acildi

Amazon Luna Erken Erişime Açıldı! Amazon’un bulut oyun hizmeti Luna, Amerika Birleşik Devletleri’nde bazı kullanıcılar için erken erişime açıldı. Erken erişim boyunca kullanıcı sayısı artacağı açıklanan Luna’yı ilerleyen haftalarda çok daha fazla kullanıcı deneyimleme fırsatı yakalayacak.

Uzun zamandır adından söz ettiren ancak bir türlü resmi duyurusu yapılmayan Amazon Luna geçtiğimiz Eylül ayında Amazon tarafından resmi olarak duyurulmuştu. Geçtiğimiz gün resmi tanıtımı gerçekleştirilen Amazon Luna Amerika’da sınırlı kullanıcı için erişim aşamasına geçti. Erken erişim süreci boyunca kullanıcılar Luna ya Fire TV, Mac, PC ve iOS üzerinden bağlanabilecek. Android desteği ise bir süre sonra aktif olacak. Erken erişim daveti bulunan kullanıcıların sisteme erişim sağlayabilmeleri için Luna Plus Game Channel üyeliğine sahip olmaları gerekmektedir. Bu üyelik ise aylık 5,99 Dolar olarak belirlenmiş.

Amazon Luna Erken Erişime Açıldı! Erken erişim daveti olan oyuncular bu üyeliğe ilk 7 gün ücretsiz olarak kullanabilecek. Sonrasında ise aylık ücret ödemesi yapmaları gerekecek. Amazon başkan yardımcısı Marc Whitten yaptığı açıklamasında bu süreçte kullanıcıların önerilerini dikkate alıp daha iyi bir sistem haline getirme konusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hem oyunculara hem de yayıncılara bu dönemde çok ihtiyacımız var diyerek sözlerini tamamladı. Amazon Luna servisine aşağıda bulunan linkten erişim sağlayabilirsiniz. https://www.amazon.com/luna/landing-page  Amazon Luna ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.