Ana sayfa Öne Çıkanlar Call of Duty Mobile İlk Yılında Rekor Kırdı!

Call of Duty Mobile İlk Yılında Rekor Kırdı!

106
call-of-duty-mobile-ilk-yilinda-rekor-kirdi

24Call of Duty Mobile İlk Yılında Rekor Kırdı! Geçtiğimiz yıl bu zamanlarda piyasaya çıkan ve bir yıl içerisinde rekor indirme sayısına ulaşan mobil oyun rekor kırdı. CoD Mobile ilk yılında toplam 300 milyon indirme sayısını geçti. Uygulama genel menajeri Matthew Lewis resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı gönderide Call of Duty Mobile ilk yılını değerlendirdi. Bu gönderiye aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://twitter.com/ATVI_AB/status/1319304268655067139

Lewis konuşmasında “Milyonlara eğlenceli ve ücretsiz içerik sunabilmek harika bir duygu. 300 milyondan fazla indirme ile inanılmaz bir yıl geçirmiş olduk” ifadelerine yer verdi. Battle royale türünün en yeni oyunlarından olsa da oldukça iddialı bir giriş yapan oyun Türkiye de dahil birçok ülkede rekor indirme rakamlarına da imza attı.

Call of Duty Mobile İlk Yılında Rekor Kırdı! Mobil oyunlardaki zirve rekabeti özellikle battle royale türünde inanılmaz bir boyuta ulaşmış durumda. Bu rekabet oyuna ve güncellemelere yansıyarak oyunculara daha da iyi bir yapım sunulmasını sağlıyor. Geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz haberde Call of Duty Mobile yıl dönümüne özel birçok etkinlik ve turnuva heyecanı da devam ediyor. Etkinlikler arasında CoD Mobile Show Match, Invitational’lar, Kulüp Turnuvası ve Topluluk turnuvaları yer alıyor. Bu turnuvalar Türkiye de dahil olmak üzere birçok farklı ülkede gerçekleştirilecek. Call of Duty Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.