Ana sayfa Genel Bulmaca Oyunu Land of Wonders İle Keşfetmenize Olanak Sağlıyor!

Bulmaca Oyunu Land of Wonders İle Keşfetmenize Olanak Sağlıyor!

293
bulmaca-oyunu-land-of-wonders-ile-kesfetmenize-olanak-sagliyor

Yeni Mobil Bulmaca Oyunu Land of Wonders İle Keşfetmenize Olanak Sağlıyor! İtalya, Land ofWonders adındaki yeni mobil oyun ile ülkenin kültürel mirasını keşfetmenizi sağlıyor. Oyun Android ve iOS cihazlar tarafından ulaşılabilir durumda. Oyunun ayrıntılarına aşağıdaki haberimizden ulaşabilirsiniz.

İtalya Dışişleri Bakanlığı, ilk oyunu Italy Last of Wonders’ın piyasaya çıkış yaptığını duyurdu. Şu anda iOS ve Android platformlarında ulaşılabilir olan oyun, büyüleyici bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun, oyuncularının ülkenin güzellik ve kültürü ile ilgili daha fazla şey keşfettikçe devam eden 100’den fazla seviyeye sahip.

İtalya Bakanlığı’nın yeni oyun ile ilgili vaatleri neler?

Landof Wonders, kendinizi ülkenin güzelliklerine kaptırmanızı sağlayacak gibi görünüyor. İtalya’nın o çok güzel mimarisi, müziği, sanatı ve kültürü sizi bekliyor. Ülkenin mirası ile ilgili farkındalığı yayabilmek adına bulmacaların her yaşa uygun olması için çabalanmış. Dünya çapında geniş bir kitleye hitap eden oyun, keyifli ve etkileşimi güçlü bir deneyim sunacağını iddia ediyor.

bulmaca-oyunu-land-of-wonders-ile-kesfetmenize-olanak-sagliyor-2

Oyuncular bu oyunda, güneşi aydınlatmaktan sorumlu olan eski bir deniz feneri bekçisinin hikayesini takip edecek. Bekçinin adı Elio. Elio çeşitli bulmacalar ile sizi İtalya’nın eşsiz güzelliklerine sürükleyecek. Asistan olarak güneşin parlamasını sağlamak için 20 kıvılcım toplamaya çalışacaksınız. Bu kıvılcımlar için de İtalya’nın altını üstüne getireceksiniz.

Yeni Mobil Bulmaca Oyunu Land of Wonders İle Keşfetmenize Olanak Sağlıyor! Italy Land of Wonders yalnızca eğlenceli bir mobil oyun değil. Aynı zamanda da teknoloji ve kültürü bir araya getiren kültür mirası olarak sunulmuş. Oyunla ilgili ayrıntılara erişmek için buradan resmi web sitesine ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki linklerden de hem Android hem de iOS cihazlar için oyunu indirebilirsiniz. Land of Wonders ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.

https://apps.apple.com/us/app/italy-land-of-wonders/id1574720935#?platform=iphone

https://play.google.com/store/apps/details?id=it.forge.reply.adlumita&hl=it&gl=IT