Ana sayfa Öne Çıkanlar Marvel Future Revolution’ın Çıkış Tarihi Belirlendi!

Marvel Future Revolution’ın Çıkış Tarihi Belirlendi!

319
marvel-future-revolutionin-cikis-tarihi-belirlendi

Açık Dünya Aksiyon Türünde Olan Mobil Oyun Marvel Future Revolution’ın Çıkış Tarihi Belirlendi! “Marvel karakterlerinin bulunduğu çok oyunculu oyun Marvel Future Revolution’ın iOS ve Android cihazlar için çıkış yapacağı tarih belirlendi. Yayıncılığının Netmarble Corporation tarafından yapıldığı çok oyunculu açık dünya oyunu Marvel Future Revolution’ın Android ve iOS cihazlar için çıkış tarihi belirlendi.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalar içinde tanıtımı yapılan oyunun ön siparişi de açılmıştı. Oyun ön sipariş döneminde oldukça ilgi görmüştü ve indirme sayıları yüksekti. Marvel Future Revolution, Android ve iOS cihazlar için 25 Ağustos’ta çıkışını gerçekleştirecek. Çıkışından önce kayıt yaptırmanız durumunda kostümlerle dolu olan bir hediye elde edebilirsiniz.

marvel-future-revolutionin-cikis-tarihi-belirlendi-2

Oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Marvel Future Revolution İle İlgili

Oynaması ücretsiz bir oyun olan Marvel Future Revolution, yine Netmarble’ın Future Fight adlı oyununun devam niteliğinde bir oyun. Oyun içerisinde Marvel’ın ikonik karakterlerini istediğiniz şekilde kontrol edebileceksiniz. Çıkışında Spider-Man, Iron Man, Captain America, Doctor Strange ve Captain Marvel başta olmak üzere 8 karakter erişilebilir durumda. Ancak ilerleyen süreçlerde daha fazla karakter ekleneceği söyleniyor. Oyunun PvE içeriğinin haricinde, çeşitli rekabetçi PvP modları da bunulacak.

Oyunun App Store indirme sayfasına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://apps.apple.com/app/id1453366542

Oyunun Google Play Store indirme sayfasına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.marvelfr

Bu haber gibi daha birçok habere ulaşmak için Mobil Delisi sayfamızı takipte kalın.