Ana sayfa Öne Çıkanlar Heyecanla Beklenen Mobil Oyun Clash of Minions, Ön Siparişlere Açıldı!

Heyecanla Beklenen Mobil Oyun Clash of Minions, Ön Siparişlere Açıldı!

312
heyecanla-beklenen-mobil-oyun-clash-of-minions-on-siparislere-acildi

Heyecanla Beklenen Mobil Oyun Clash of Minions, Ön Siparişlere Açıldı! Lords Mobile oyunu ile tanıdığımız IGG’nin yeni oyunu olan RPG tabanlı olan Clash of Minions, Android ve iOS cihazlarda ön siparişe açıldı. Oyunun detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Yapımcısı IGG tarafından geliştirilen Clash of Minions, yeni bir mobil strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. 18 Ağustos’ta hem Android hem de iOS cihazlar için çıkışını gerçekleştirecek. Bir RPG oyunu olan Clash Minions, şu anda ön siparişe açıldı ve kullanıcılarının kayıtlarını bekliyor.

Şu anda tüm bölgelerde ön kayıtlara açık olan Clash of Minions, oyuncularının yedi farklı fraksiyonlarda kahraman toplamasına olanak sağlıyor. Aynı zamanda da kahramanları destansı gerçek zamanlı birlik savaşlarında kullanmayı sağlıyor. Kadronuza eklemiş olduğunuz her kahraman kendine özgü özellik taşıyor. Bu sebeple de sahip olduğunuz ordulara zafer kazandırmak için en iyi karakter kombinasyonları seçebileceksiniz. Oyundaki yedi ulusun da tümü ile savaşabilmek için gereken kadroyu kurabileceksiniz.

heyecanla-beklenen-mobil-oyun-clash-of-minions-on-siparislere-acildi-1

IGG bu yeni oyunda ne gibi içerikleri karşımıza getiriyor?

Yalnızca tek bir dokunuş ile belirli ödüller toplayabileceksiniz. Aynı zamanda da rahat, stressiz ve düşük basınçlı oyun keyfini kendi tarzınıza göre çıkarabileceksiniz. Oyunda kasıntı seviyeler ve buna benzer durumlar mevcut değil. Yalnızca oynamış olduğunuz seviye puanlarını kahramanlarınız arasında nasıl dağıtacağınız önemli.

Kahramanlarınız arasında bulunan en iyi sinerjiyi oluşturmanız haricinde, rastgele labirentlerle ve birbirinden farklı maceralarla da zevkli anlar yaşayabilirsiniz. Bütün savaş aksiyonlarından uzaklaşmak istediğinizde de sürpriz köşeler ve birden fazla dallara ayrılmış olan zindanları keşfedebileceksiniz. Oyunun ön kayıt bağlantılarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.igg.android.clashofminions