Ana sayfa Genel Zula Mobile Yeni Haritası Oyuna Geliyor!

Zula Mobile Yeni Haritası Oyuna Geliyor!

456
zula-mobile-yeni-haritasi-oyuna-geliyor

Zula Mobile Yeni Haritası Oyuna Geliyor! Mobil oyunlar arasında son dönemlerde büyük ses getiren Zula Mobile geçtiğimiz gün yeni bir güncelleme ile oyuna eklemeler yapacağını duyurdu. iOS ve Android cihazlar üzerinden Zula keyfini yaşayabileceğiniz Zula Mobile’a  gelecek güncelleme ile birlikte oyuna yeni bir harita ve içerikler dahil edilecek. Güncelleme haberi Zula Türkiye resmi sosyal medya hesaplarından duyuruldu.

Güncelleme ile birlikte oyuna dahil edilecek olan Hangar haritası oyuncularda heyecan yarattı. Mobil oyun için yeniden tasarlanan Hangar yeniden oyuna geri dönüyor. Yeniden tasarlanan harita ile birlikte birçok iyileştirme ve yeni envanterde oyun severleri bekliyor. Kısa mesafeli karşılaşmaların ön planda olacağı bu haritada oyun severlere yeni bir silah müjdesi de verildi. Zula Mobile’a dahil edilecek olan yeni silah MP5 olarak tanıtıldı. Kısa mesafeli karşılaşmalarda rakipleri zorlayacak olan MP5’in oyuncular tarafından çok kullanılması bekleniyor.

Zula Mobile Yeni Haritası Oyuna Geliyor! Zula Türkiye resmi sosyal medya hesaplarından duyurulan açıklamaya erişmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/CE1YUMdjh0b/

Zula Mobile yeni güncellemesi olan v 0.14’e App Store ve Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde erişim sağlamak mümkün. V0.14 güncellemesi başlıca yenilikleri bu şekilde tüm yenilikler ve çok daha fazlası için Zula Mobile oyununu ziyaret edin. Zula Mobile oyunu ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.