Ana sayfa Öne Çıkanlar Pac-Man Efsanesi Mobil İçin Duyuruldu!

Pac-Man Efsanesi Mobil İçin Duyuruldu!

348
pac-man-efsanesi-mobil-icin-duyuruldu

Pac-Man Efsanesi Mobil İçin Duyuruldu! Bandai Namco geçtiğimiz gün Android ve iOS için gelecek oan yeni Pac-Man oyununu duyurdu. Mobil platform için geliştirilen oyun Pac-Man Geo’da klasik Pac-Man ruhu gerçek dünya ile birleştiriliyor. Oyunda bulunduğunuz lokasyonda oluşturulacak olan parkurda oynayabileceksiniz. Bandai Namco henüz oyunun çıkış tarihi konusunda ise net bir açıklamada bulunmadı. Tahminler oyunun Eylül ayı içerisinde yayınlanacağını söylüyor.

Bandai Namco tarafından Android ve iOS için geliştirilen oyun ücretsiz olarak piyasaya sürülecek. Oyunun klasik ruhunu gerçek dünya ile birleştiren stüdyo bulunulan lokasyonda oluşacak parkurlarda oyuncuların yarışmasını sağlayacak. Pac-Man efsanesi olan sarı renkli yaratığın platformdaki yemleri düşmanlarına yakalanmadan yemeye çalışması gerekiyor. Pac-Man Geo’da bu platform bulunduğunuz bölgenin haritasından alınacak. Ancak klasik oyundan farklı olarak Geo’da yemleri yiyebilmek için sokağa çıkmak gerekecek. Oyunculara benzersiz bir deneyim sunacak oyunun olumlu tepkiler toplaması bekleniyor.

Pac-Man Efsanesi Mobil İçin Duyuruldu! Bandai Namco tarafından yapılan açıklamada oyunun 170 farklı bölgede gerçek dünya heyecanında oyunu yaşatacak. Bu bölgeler arasında New York, Paris ve Tokyo’da bulunuyor. Pokemon Go ile benzer bir yapıya sahip olan oyunun ilgi çekici olacağı düşünülüyor. Oyun hakkında henüz tam açıklamalarda yapılmış değil. Örneğin yemleri toplarken oyuncuların yaratıklardan nasıl kaçacağı konusunda Bandai Namco bir açıklama yapmış değil. Ayrıca oyunda yürür pozisyon ve koşar pozisyonun cevabı da belirsiz. İlerleyen günlerde stüdyo tarafından bu konulara da açıklık getirilmesi ve oyunun resmi tanıtımının yapılması bekleniyor.

Pac-Man Geo’nun çıkış tarihi konusunda henüz net bir bilgi yok. Ancak oyunun hem Android hem de iOS için mağaza sayfaları oluşturulmuş durumda. Ayrıca oyuna ön kayıt imkanı da sunuluyor. Eylül ayı içerisinde çıkması beklenen oyunun önümüzdeki günlerde açıklamasının yapılması da bekleniyor.