Ana sayfa Öne Çıkanlar Zula Mobile v0.15 Güncellemesi Yayınlandı!

Zula Mobile v0.15 Güncellemesi Yayınlandı!

337
zula-mobile-v0-15-guncellemesi-yayinlandi

Zula Mobile v0.15 Güncellemesi Yayınlandı! Türk yapımı MMOFPS oyunu olan Zula Mobile yeni güncellemesi v0.15’i geçtiğimiz gün yayınladı. Zula Mobile resmi Instagram hesabı üzerinden yayınlanan güncelleme tüm Zula oyuncularına tanıtıldı. Zula Mobile yeni güncellemesi v0.15 ile yapılan değişiklikler Zula Mobile resmi web sitesi üzerinde ise ayrıntılı şekilde duyuruldu.

Zula Mobile resmi web sitesi üzerinden yapılan yama notları duyurusunun başlıcaları şu şekilde;

Merhabalar! Zula Mobile’a gelen yeni güncellememiz ile oyun optimizasyonu ve hata düzeltmeleri üzerine odaklandık. Beta sürece boyunca oyuna yeni içerikler ekleme, optimizasyon ve hata düzeltmelerine devam edeceğiz. Oyunda artık daha hızlı indirebilmek için dosya boyutunda azaltmalar yapıldı. Oyunu yeni indiren oyuncular sadece Gemi haritasını oynayabilecekler. Diğer haritaları oynamak isterlerse istediği haritayı sonradan tekrar indirmeleri gerekecek. Harita indirme işlemi istenilen zaman başlatılıp duraklatılabilecek.

zula-mobile-v0-15-guncellemesi-yayinlandi-2

Arayüzü yenilenen Zula Mobile istenilen yerden istenilen zaman indirilebilecek. Ateş Etme seçenekleri gelişmiş ateş modunda ADS seçili iken Nişan Alarak Ateş edilebilecek. Öte yandan Ödüllü Video Sistemi test aşamasına girdi. Günlük ödüllerde daha fazla ödül elde etmek için kısa videolar izlenebilecek. Bu sistem ile ZMP harcamaları içinde kullanılabilecek. Yeni eklenen bir diğer özellik ise Karakter Filtresi oldu. Yeni eklenen karakter filtresiyle Zula ve Gladyo karakterleri filtre oluşturularak ayırt edilebilecek.

zula-mobile-v0-15-guncellemesi-yayinlandi-3

Zula Mobile v0.15 Güncellemesi Yayınlandı! Oyunda hata düzeltmeleri de yapıldı. Bu düzeltmelerden göze çarpanlar 100. Seviyeden 101. Seviyeye geçişteki hata, Seviye atlama ekranında hiçbir ödülün gösterilmemesi hatası, Oyunun “öldürme ekranında” donma hatası gibi pek çok hata düzeltildi. Bunun dışında birçok yenilik, envanter ve hata düzeltmesi Zula Mobile’a v0.15 güncellemesi ile dahil edildi. Zula Mobile ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.