Ana sayfa Öne Çıkanlar Yüzüklerin Efendisi Mobil Oyunu İndirmeye Sunuldu!

Yüzüklerin Efendisi Mobil Oyunu İndirmeye Sunuldu!

230
yuzuklerin-efendisi-mobil-oyunu-indirmeye-sunuldu

Yüzüklerin Efendisi Mobil Oyunu İndirmeye Sunuldu! Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar mobil oyunu krallık kurma tarzındaki strateji türü ile yeni dizisinin öncesinde hayranlarına hikayelerini yeniden hatırlatmayı amaçlıyor. Yüzüklerin Efendisi efsanesinin dizisi ekranlara çıkmak için hazırlık yaparken yeni mobiloyunu da gereken heyecanı oluşturmak amacıyla indirmeye sunuldu. Bunun beraberinde ne kadar heyecan oluşturacağı da merak ediliyor.

Yüzükler Efendisi: Savaşlar Bize Neler Sunacak?

Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar adıyla hazırlanmış olan yeni oyunu temelinde bir strateji türü gibi görünüyor. Hatta mağazalarda sık sık karşılaştığımız hükümdarlık tarzı oyunlardan pek bir farkı yok.

yuzuklerin-efendisi-mobil-oyunu-indirmeye-sunuldu-2

Sıfırdan kendi kalenizi oluşturarak başlanılan oyunda kendinize ait bir güç yüzüğü bulunuyor. Bunu güçlendirmek için de çeşitli görevler yerine getiriyorsunuz. Amaç tek bir yüzüğe yönelik olarak büyük mücadeleyi kazanmak.

Ordular yetiştirerek etrafı fethederek ilerlenilen oyun içerisinde klanlara katılarak gücünüze güç katıyorsunuz. Böylece de Orta Dünya’da ikonik birden fazla kale ve şehir fethediyorsunuz. Kazanmış olduğunuz karakter puanları ile birbirinden farklı yetenekler geliştiriyorsunuz. Tek olarak yerine getirilen görevlerin yanında bütün oyuncuların da katılacağı daha büyük görevler var. İlerledikçe hikayenin önemli kahramanlarının kilidi açılarak ordunuza katılıyor. LOTR efsanesinin animasyonları ve karakter tasarımları hayranları için mutluluk kaynağı olacak fakat oyundan ekstra bir beklenti pek mümkün değil.

yuzuklerin-efendisi-mobil-oyunu-indirmeye-sunuldu-3

Oyunun fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=9Qk86Qc-Kt0

Oyunun mağaza sayfalarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netease.lotr

https://apps.apple.com/us/app/the-lord-of-the-rings-war/id1485854536