Ana sayfa Öne Çıkanlar Battlefield Mobile Test Aşaması Başlatıldı!

Battlefield Mobile Test Aşaması Başlatıldı!

213
battlefield-mobile-test-asamasi-baslatildi

Battlefield Mobile Test Aşaması Başlatıldı: İşte Oyunun İlk Oynanış Videoları! Popüler savaş oyunu olan Battlefield’in mobil oyunu olan Battlefield Mobile Endonezya ve Filipinler’ de test sürecine girdi. Aynı zamanda ilk oynanış videoları da paylaşıldı.

battlefield-mobile-test-asamasi-baslatildi-2

Oyun dünyasında en popüler video oyun serilerinden olan Battlefield’ın yeni oyunu geçmiş olduğumuz aylarda mobil cihazlar için duyurulmuştu. 24 Eylül 2021 tarihinde ise Endonezya ve Filipinler’de test sürecine geçiş yaptı.

Oyunun test aşamasına geçişi ile ilk oynanış videoları da beraberinde geldi. Android cihazlarda test aşamasında bulunan oyun şu anda yalnızca Grand Bazaar haritası ve Conquest modu erişilebilir halde. Battlefield severler gayet yakından hem haritayı hem de modu tanıyordur.

battlefield-mobile-test-asamasi-baslatildi-3

Battlefield Mobil Oyunu Olan Battlefield Mobile’ın Test Aşaması Başlatıldı!

Battlefield Mobile; büyük ölçekli haritalar için yıkılabilir bir çerçeveye sahip olacak. Oyunda Assault, Support, Medic ve Recon olacak şekilde 4 farklı sınıf mevcut olacak. Test süreci yakın zamanlarda daha fazla ülke ve iOS cihazlar için erişime sunulacak. Gelişmelerden sizleri haberdar ediyor olacağız. Oyunun tam sürümünün ise 2022 yılı içerisinde iOS ve Android cihazlar için çıkış yapması bekleniyor. Bahsedilen oynanış videolarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=nQauK8x7fuI

https://www.youtube.com/watch?v=Te861ydSRmo

Battlefield Mobile Test Aşaması Başlatıldı: İşte Oyunun İlk Oynanış Videoları! Battlefield ve bunun gibi daha bir çok mobil oyun haberine anında ulaşabilmek için Mobil Delisi sayfamızı takipte kalın.