Ana sayfa Öne Çıkanlar Yeni Nova Sınıfının Uyanış ve Aktarım Güncellemesi Black Desert Türkiye & MENA’da!

Yeni Nova Sınıfının Uyanış ve Aktarım Güncellemesi Black Desert Türkiye & MENA’da!

508
yeni-nova-sinifinin-uyanis-ve-aktarim-guncellemesi-black-desert-turkiye-mena

Yeni Nova Sınıfının Uyanış ve Aktarım Güncellemesi Black Desert Türkiye & MENA’da! Pearl Abyss bugün, Maceracıların artık Nova karakterlerini Uyanış ve Aktarım yoluyla daha da güçlendirebileceklerini duyurdu. Yeni karakterin bu yeni formları, özel ödüller kazanmak için yeni beceri setleri ve fırsatlar sunacak.

Uyanış ve Aktarım, Black Desert evrenine gelen en yeni Nova sınıfına yeni güçler verecek. Bu yeni güncellemeler, Maceracıların düşmanlara karşı daha acımasızca savaşmasını sağlayacak. Yeni karakterlerini level 56’ya yükselten Maceracılar, Kara Ruh’tan onu uyandırmak için yeni görevler alabilecek. Maceracılar, Nova Uyanış sonrasındaki Aktarım görevlerini hemen kabul ederek ona daha da güçlü ve çeşitli beceriler kazandırabilecek.

yeni-nova-sinifinin-uyanis-ve-aktarim-guncellemesi-black-desert-turkiye-mena

Güçlenmiş Nova ile Yeni Deneyimler

Uyanış ve Aktarım güncellemelerinin kutlamaları için özel Nova etkinlikleri Maceracılarla buluşuyor. 3 Şubat tarihine kadar yeni karakterini 58 ile 60 arasındaki levellere ulaştıran Maceracılar, Altın Külçeler ve Valks’ın Tavsiyesi gibi ödüller kazanacak. Tüm bunlara ek olarak Gizemli Şövalye, Nova canavarları alt ederken av sahalarında rastgele görünecek. 20 Ocak tarihine kadar, Gizemli Şövalye ile konuşmak Maceracılara ek Beceri EXP buffı sağlayacak.

yeni-nova-sinifinin-uyanis-ve-aktarim-guncellemesi-black-desert-turkiye-mena

Yeni Nova Sınıfının Uyanış ve Aktarım Güncellemesi Black Desert Türkiye & MENA’da! Maceracılara çeşitli ödüller sunmak için daha fazla oyun içi etkinlik de geliyor. 20 Ocak’a kadar Lara ve Heidel Ticaret Sorumlusu Siuta’dan alınan görevleri tamamlayanlar, ekstra bufflar ve Müzik Kutusu eşyası gibi özel ödüller kazanabilecekler.

Black Desert Türkiye & MENA hakkında daha fazla bilgi almak için resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.