Ana sayfa Öne Çıkanlar Yeni Mobil Yüzüklerin Efendisi Oyununu Duyurdu!

Yeni Mobil Yüzüklerin Efendisi Oyununu Duyurdu!

304
yeni-mobil-yuzuklerin-efendisi-oyununu-duyurdu

Warner Bros Yeni Mobil Yüzüklerin Efendisi Oyununu Duyurdu! Warner Bros. Entertainment Yüzüklerin Efendisi evreninde geçecek olan üç serilik mobil oyununu resmi olarak duyurdu. Warner Bros. Ve NetEase ortaklığı ile geliştirilen oyun Lord of The Rings: Rise to War adıyla satışa çıkacak. Yeni oyun ile birlikte pazarın önemli oyuncuları olan mobil yapımlar karşısında neler yapabileceği de merak edilen konular arasında yer alıyor.

Amazon’un Yüzüklerin Efendisi evreninde geçecek dizi hareketiyle hayranlar tarafından ortalık birden heyecanlı bir hal almıştı. Bu güzel habere bir yenisi de Warner Bros.’dan geldi. Resmi Twitter sayfasından yapılan paylaşımda Warner Bros Games, efsane serinin yeni bir mobil oyun ile geri döneceğini açıkladı. NetEase ve Warner Bros ortaklığında yapılacak olan oyun Lord of The Rings: Rise to War olarak adlandırılacak. Orta dünyada geçecek olan macera Yüzüklerin Efendisi üçlemesini konu alacak. Üçüncü Çağ’da geçecek olan oyunda tanıdık yüzlerde oyun severleri bekliyor.

Yapılan resmi duyuru sonrasında oyun hakkında bilinen konular şimdilik bu kadar. Önümüzdeki günlerde gerek NetEase, gerekse Warner Bros’un resmi bir açıklama yapması bekleniyor. Başarılı bir hal alması beklenen Rise to War’ın resmi olarak yayınlandıktan sonra mobil dünyada yeni rekoları ele geçirmesi bekleniyor.

Warner Bros Yeni Mobil Yüzüklerin Efendisi Oyununu Duyurdu! Oyun duyurusunda teknik detaylar ve diğer detaylara yer verilmezken oyunun ücretli mi yoksa ücretsiz olarak mı mağazalarda yer alacağı merak ediliyor. iOS ve Android platformlarında olması beklenen oyunda mikro ödemelerinde olacağı tahmin ediliyor. NetEase’nin başarılı oyun içi mikro ödeme stratejisinin The Lord of the Rings: Rise to War oyununda da devam etmesi bekleniyor. Başarılı performansını mobil platformda sürdüren NetEase aynı zamanda bilgisayar oyunlarına da el atmak için kolları sıvamış durumda.