Ana sayfa Oyun Yeni Mobil Strateji Oyunu Magic: ManaStrike Ön Kayıtları Açıldı

Yeni Mobil Strateji Oyunu Magic: ManaStrike Ön Kayıtları Açıldı

566
Yeni Mobil Strateji Oyunu Magic: ManaStrike Ön Kayıtları Açıldı
Yeni Mobil Strateji Oyunu Magic: ManaStrike Ön Kayıtları Açıldı

Birçok mobil oyun geliştiren Netmarble, bugün yeni bir oyununu duyurdu. Bununla birlikte bugünden itibaren Netmarble Corp. Magic: ManaStrike ön kayıtlarının başladığını açıkladı. Magic: ManaStrike oyununu indirmek için ön kayıt yaptıran oyuncular, oyun açıldığında ve öğretici bölümünü tamamladığında çeşitli oyun içi ödüller kazanacak. Bu şekilde oyuna daha avantajlı bir şekilde başlayarak ilerleyebilecekler.

Bu çeşitli ödüllerin arasında, oyun içi para birimi Gold, premium para birimi Gem, bir oyuncu simgesi ve Magic: The Gathering’in meşhur Planeswalker’ları temalı emoji ödüllerinden beş adet yer alıyor.

Netmarble Monster’ın Wizards of the Coast markası Magic: The Gathering için geliştirdiği ilk oyun olan Magic: ManaStrike bütün dünyada App Store ve Google Play üzerinden indirilebilecek.

Magic: ManaStrike dünyasında savaş rekabeti başlıyor

Magic: ManaStrike, Magic: The Gathering kartları ve karakterlerinden esinlenen, farklı pek çok büyülerin yer aldığı bir mobil savaş oyunu olacak. Planeswalker’lar ile bir savaşı kaybeden Magic: The Gathering’in en güçlü kötü karakteri Nicol Bolas, Planeswalkerların zayıflıklarını bulmak için bir paralel evren yaratacak. Oyuncular Nicol Bolas ile bir anlaşma yaparak onun dünyasında Planeswalker ve birimlerini kontrol ediyor ve ona savaş raporlarını veriyor.

Kartları toplayarak stratejini güçlendir

Netmarble yeni mobil oyunu Magic: ManaStrike’da oyunculara oynanış kapsamında basit bir oyun sunuyor. Aynı zamanda oyun stratejik ve taktiksel bir oynanış sunuyor. Oyuncular kart toplayarak ve birimlerini geliştirerek bireysel oyun tarzına uygun bir strateji izeyebiliyorlar. Oyunda Player vs Player (PvP) karşılaşmaları çok sayıda farklı strateji bulunduruyor. Oyun aynı zamanda bu özelliğiyle de ön plana çıkıyor. Oyun ilerledikçe oyuncular Magic: The Gathering’in devasa evrenini ve çeşitli karakterlerini keşfederek 3D Planeswalker animasyonlarının da keyfini sürebilecek.

Netmarble ve Wizards of the Coast temsilcilerinin iş birliği içinde geliştirdikleri Magic: ManaStrike’ın geliştirilme sürecini ve önemli detaylarının bulunduğu video da oyuncularla paylaşıldı.

Bununla birlikte üzerinde uzun süre çalışılan tanıtım videosu da oyucuları şimdiden heyecanlandırdı. Ön kayıt yaptıran oyuncuların çeşitli ödüller kazanacağının altı çiziliyor!