Ana sayfa Öne Çıkanlar Call of Duty Mobile Sezon 3, 15 Ocak’ta Geliyor

Call of Duty Mobile Sezon 3, 15 Ocak’ta Geliyor

733
Call of Duty Mobile Sezon 3, 15 Ocak’ta geliyor
Call of Duty Mobile Sezon 3, 15 Ocak’ta geliyor

Dünyanın en popüler sitelerinden olan Reddit’te bir gönderi paylaşan Activision, mobil oyun oynayanların vazgeçilmez oyunu olan Call of Duty Mobile’a 3. sezonun 15 Ocak 2020 tarihinde geleceğini duyurdu.

PUBG Mobile’ın büyük başarısından sonra mobil oyuncular için Call of Duty piyasaya sürüldü. Piyasaya sürüldükten sonra beğenilen ve birçok mobil oyuncunun vazgeçilmezi olan CoD Mobile, ilk 2 sezonunu geride bıraktı. 15 Ocak 2020 tarihiyle birlikte oyuna, 3. sezon eklenecek.

Reddit üzerinden yaptığı açıklamada çok bilgi vermeyen Activision, 15 Ocak 2020’de oyuna eklenecek olan yeni sezonla birlikte oyunculara daha hızlı bir oyun deneyimi yaşatmayı amaçlıyor. Oyuna Rapid Fire yani “Ani ateş” adı altında yeni bir mod eklemeyi planlayan Activision, bu modda oyunculara sınırsız mermi ve bomba verecek. Oyunculara daha hızlı eşleşme süresi sunmayı planlayan bu modda, oyuncular kısıtlı zamanda en iyi performansını göstermek için kıyasıya mücadele edecek.

CoD Mobile 3. sezonla birlikte oyuna yeni silahlar, kostümler ve özellikler eklenecek. CoD Black Ops 2’de kullanılan MQ-27 Dragonfire drone’u yeni sezonla birlikte oyuna eklenecek. Bu drone’un üzerinde makineli tüfek ve roket bulunacak. Bu sayede oyuncular, bu drone ile birlikte rakiplerine gizlice yaklaşıp onları alt etme şansına sahip olacak.

Ayrıca Call of Duty Mobile’a 3. sezonla birlikte G36C ve Barret isimli 2 yeni silah eklenecek. G36C, otomatik bir silah iken, Barrett keskin nişancı tüfeği. Yeni sezonla birlikte Modern Warfare 2 oyunun haritalarından olan Scrapyard, oyuna eklenecek. Daha çok yakın çatışmalara uygun olan bu harita ile birlikte, oyuncular yakın çatışmalarda rakiplerini yenmeye çalışacak.

15 Ocak 2020 tarihiyle birlikte Call of Duty Mobile’a drone, yeni silahlar, modlar ve haritalar eklenecek. Sezon 2’nin mekaniklerini değiştirmeyen Activision, yeni sezonla birlikte oyunculara daha çok oyun içi etkinlik sunmayı planlıyor. Mobil espor dünyasının önemli oyunlarından birisi olan CoD Mobile’ın 3. sezonu hakkında detaylar şimdilik bu kadar. 15 Ocak 2020 tarihinde CoD Mobile’a girip yeni sezona göz atabilirsiniz.

Call of Duty Mobile’ı buradan indirebilirsiniz.