Ana sayfa Öne Çıkanlar Walking Dead: Survivors, Mobil Cihazlar da!

Walking Dead: Survivors, Mobil Cihazlar da!

562
walking-dead-survivors-mobil-cihazlar-da

Walking Dead: Survivors, Mobil Cihazlar da! 2010’lu yılların oldukça bilinen markalarından Walking Dead: Survivors mobil cihazlara geliş tarihini yayınladı. Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Elex ve Skybound’un üstlendiği markanın yeni üyesi The Walking Dead: Survivors çıkıyor. Geçen haftalarda çıkış tarihi bildirilen oyunun duyurulması ardından erken erişimi açılmıştı. Bu süreç içerisinde 1.5 milyona yakın kişi oyuna ön kayıt yaptırdı. Oyun için beklentiler yüksek gibi görünüyor. Hala oyunun erken erişim versiyonunu mağazalardan temin edebilirsiniz.

walking-dead-survivors-mobil-cihazlar-da-2

Oyun 12 Nisan tarihinde Android ve iOS cihazlar için ücretsiz sürüm şeklinde yayınlanacak. The Walking Dead: Survivors strateji tabanlı bir hayatta kalma oyunu olacak. Oyunda çizgi romandan tanıdığımız karakterler de bulunacak. Karakterinizi hayatta tutmanız gerekirken aynı zamanda çeşitli yapılar da inşa edilecek. Bu sayede bölge genişletme yaparken aynı zamanda karakter için de çeşitli yükseltmeler de yapılabilecek.

walking-dead-survivors-mobil-cihazlar-da-3

Sevilen Dizinin Sevilen Karakterleri De Oyunda

Oyunda çizgi roman ve diziden tanındığı üzere 80’den fazla ikonik karakter yer alacak. Bu karakterlerin arasında hayranlarının da sevdiği Rick, Herschel ve Glenn gibi karakterler de bulunmakta. Çok oyunculu oynanan “hayatta kalma” oyunu olan Survivor’da oyuncular hayatta kalmış olanlarla birlikte kendi kasabalarını inşa edecek. Zombileri kasabadan uzak tutmaya çalışan oyuncular aynı zamanda bölgelerini büyütmek için de uğraşacak. Yeni karakter çıkarabilme, çiftçilik, eğitim ve savaşma gibi unsurları bulunan oyun bekleneni karşılayacak gibi. Walking Dead ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.