Ana sayfa Öne Çıkanlar Unholy Adventure Ücretsiz Olarak Android Cihazlarda!

Unholy Adventure Ücretsiz Olarak Android Cihazlarda!

386
unholy-adventure-ucretsiz-olarak-android-cihazlarda

Unholy Adventure Ücretsiz Olarak Android Cihazlarda! Gizemli macera oyunu olan Unholy Adventure ücretsiz olarak Android cihazlar için çıkışını yaptı. Point and click türündeki macera oyununa Android cihazlardan ulaşım sağlanabiliyor. Detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. Yayıncılık ve geliştiriciliğini Dali Games’in yapmış olduğu macera oyunu Unholy Adventure’a Google Play üzerinden erişim bulunuyor.

Binlerce Bulmaca Bulunan Kasvetli Bir Oyun

Unholy Neighborhood adı ile de bilinen oyun Unholy Adventure, içinde birbirinden farklı yüzlerce bulmaca bulunduruyor. Oyun, kasvetli karanlık bir mahalle içerisinde geçiyor. Garip şeylerin yaşandığı mahallede birbirinden farklı aksiyon gerçekleşiyor. Oyuncular Peter Grim adında karakteri kontrol ediyorlar. Oyun boyunca da Peter Grim’in eşini kimin kaçırdığını bulmaya çalışıyorlar. Bu gizemi araştırırken dev fareler nereden geliyor, korkutucu fırtınanın sebebi ne gibi soruların da cevaplarını arıyorlar. İşaretle ve tıkla macera oyunları dünyasındaki korkutucu ve gerçeküstü hikayelere sahip Unholy Adventure, oyuncularına zengin bir macera deneyimi sunuyor.

unholy-adventure-ucretsiz-olarak-android-cihazlarda-2

Oyunda Bulunan Düzeyler

Öykü açısından zengin serüven oyunu Unholy Adventure en gerçeküstü ve deli düzeyleri oyuncularına sunuyor.

  • Ürkütücü zombi ve ürpertici oyunlarla dolu kasvetli bir şehir
  • Retro oyun ve bolmaca oyunları bulunan epik apartman
  • Tehlikeli şehir kanalizasyonları

Unholy Adventure Ücretsiz Olarak Android Cihazlarda! Unholy Adventure, şu anda Android cihazlar için Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak erişime açık. Ayrıca oyun bu yılın sonlarına doğru PC ve iOS cihazlar için de çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun mağaza sayfasına ve fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=u7oIXo0SoTc

https://play.google.com/store/apps/details?id=games.dali.adventure.neighborhood.unholy