Ana sayfa Öne Çıkanlar The Longest Road on Earth Artık Mobil Cihazlarda!

The Longest Road on Earth Artık Mobil Cihazlarda!

273
the-longest-road-on-earth-artik-mobil-cihazlarda

The Longest Road on Earth Artık Mobil Cihazlarda! Bağımsız macera oyunu, iOS ve Android cihazlar için çıkışını gerçekleştirdi.  Haberle ilgili detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Yayıncılığını Raw Fury’nin yapmış olduğu, geliştiriciliğini ise Brainwash Gang ve TLR Games’in beraber gerçekleştirdiği melankolik yapılı The Longest on Earth çıkışını gerçekleştirdi.

The Longest Road on Earth; i OS ve Android cihazlar için erişime açıldı. Oyunun ücreti App Store’da 27,99 TL, Android’te ise 40,99 TL. Oyunun fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=7PkZI-_vO4o

The Longest Road on Earth Oyunu Hakkında

Son derece kişisel ve aynı zamanda da rahatlatıcı bir oyun. Hiçbir kelime içermeyen, mekankolik dört kısa hikayeden oluşan şarkılar ile oynanıyor. Oyun karakterler ve onların etrafındaki dünyanın yansıttığı hikayelerden oluşuyor.

Geliştiricilerinden birinin seslendirmiş olduğu duygu dolu ve unutulmaz sözlerle yirmi dört adet orijinal ve dokunaklı şarkı bulunuyor.

the-longest-road-on-earth-artik-mobil-cihazlarda-2

The Longest Road evreni içinde yolculuğunun tamamlanması sadece iki saat. Ancak atılan her adım buna değer!

Hayatın Şarkıları

Samimi ve özgün oyun müziği huzur ve sadelik ile hayat buluyor. Sıra dışı olmasa da insanların hikayelerini tanımlayan hislere, duygulara ve durumlara ev sahipliği yapan hikayeler barındırıyor.

Anıları Canlandır

Günlük hayatın özünü yakalayan dört farklı bölüm mevcut. Hiçbir diyalog ve metin içermeyen oyun deneyimi ile zamandan çekip alınmış anlar karakterlerle paylaşılabiliyor. Aynı zamanda da yorum yapılabiliyor. Oyun deneyimi kısa sürse de (3 saat) oldukça sürükleyici ve heyecan verici!

Sessiz, Basit Anlar

Longest Road on Earth’te deneyimlerin baltalanacağı mücadeleler ya da başarısızlıklar mevcut değil. Her yaştan ya da dilden gelen oyuncuların ayak uydurabileceği basit kontrollere ve sakin oyun temposuna sahip! The Longest Road ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.