Ana sayfa Öne Çıkanlar Townscaper, Önümüzdeki Ay Mobil Cihazlar İçin Çıkış Yapacak!

Townscaper, Önümüzdeki Ay Mobil Cihazlar İçin Çıkış Yapacak!

230
townscaper-onumuzdeki-ay-mobil-cihazlar-icin-cikis-yapacak

Townscaper, Önümüzdeki Ay Mobil Cihazlar İçin Çıkış Yapacak! Daha öncelerde Steam üzerinden PC için yayınlanmış olan Townscaper, geçtiğimiz aylarda Android ve iOS cihazlar için duyurulmuştu. Şimdi ise oyunun 2021’in Ekim ayı içerisinde çıkış yapacağı açıklandı. Yayıncılığının Raw Fury tarafından yapıldığı, geliştiriciliğinin ise Oskar Stalberg’in gerçekleştirdiği şehir inşa etme oyunu Townscaper’dan güzel haber geldi.

Geçtiğimiz saatler içerisinde gerçekleştirilen açıklamaya göre daha öncelerde 2021 yılı içerisinde çıkış yapacağı söylenen oyunun önümüzdeki ay mobil cihazlar için çıkış yapacağı duyuruldu.

Oyunun tanıtım yazısı ve fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Townscaper İle İlgili

Kıvrımı sokaklara sahi olan şirin mi şirin ada şehirlerini kendi ellerinle inşa et. Küçük kasabalar, kanal ağları, yükselen katedraller ya da kolonlar üzerine kurulmuş gökyüzü şehirleri…

townscaper-onumuzdeki-ay-mobil-cihazlar-icin-cikis-yapacak-2

Bu oyunda bir amaç yok. Yalnızca bol bol inşa etme ve güzel görüntüler seni bekliyor. İşte sadece bu kadar!

Townscaper deneysel olarak bir tutku projesidir. Bir oyundan daha çok oyuncak olarak da tabir edilebilir. Paletten renkler seç ve sonrasında düzensiz bir ızgara kılavuzu üzerine renkli ev bloklarını yerleştir. Townscaper’ ın temel algoritmasının bu bloklar üzerinde otomatik bir şekilde sevimli küçük evlere ve merdivenlere dönüştüğünü gör. Bu kadar da değil bu bloklar aynı zamanda kemerlere, köprülere ve yemyeşil arka bahçelere de dönüşebiliyor! Daha fazla mobil oyun haberine anında ulaşmak için Mobil Delisi sayfamızı takipte kal.