Ana sayfa Öne Çıkanlar Shang- Chi Fortnite’a Geldi!

Shang- Chi Fortnite’a Geldi!

244
shang-chi-fortnitea-geldi

Shang- Chi Fortnite’a Geldi! Marvel Sinematik Evreni’ne en son eklenmiş olan karakterlerden Shang- Chi, Shang- Chi and the Legend of Ten Rings filminin çıkması ile beraber aynı tarihte Fortnite’a eklendi. Detaylar aşağıdaki haberimizde…

3 Eylül tarihinde çıkış yapan Shang- Chi ve On Halka Efsanesi filmi, Marvel Sinematik Evreni içinde çıkış yapan en son film oldu. Marvel çizgi romanları içerisinde en iyi dövüşen ustalardan olan Shang- Chi’nin hikayesini konu alan filmi, Marvel oldukça iyi pazarlıyor.

shang-chi-fortnitea-geldi-2

Filmin çıkışı ile birlikte aynı gün içerisinde Shang- Chi karakteri de Fortnite’ın mağazasına eklendi. Karakter, her ne kadar film ile birlikte çıkış yapmış olsa da, Fortnite’a eklenmiş olan versiyonu Marvel Sinematik Evreni’nden çok çizgi romanlardaki Shang- Chi karakterine benziyor. Hayranları Marvel Sinematik Evren versiyonunu görmeyi tercih ederdi fakat karakterin eklenmesi ile fazlasıyla mutlu olmuşa benziyorlar.

Shang- Chi Fortnite’a Geldi!  Shang- Chi karakteri haricinde, Fortnite’a Shang- Chi’ye ait aksesuarlar da beraberinde eklendi. Shang- Chi’ nin kendisi için 1500 V-Bucks istenirken aksesuar paketinin yanında 1800 V-Bucks da isteniyor. Tarihin oldukça popüler oyunlarından olan Fortinte, karakterlerine yenilerini eklemeye devam ediyor. Bu sezon için Wonder-Women, Superman, Rick and Morty gibi karakterleri de eklemişti. Bu isimlerden sonra da Shang- Chi’ nin gelişi Fotnite’ ın popüler kültürlerin birleştiği bir nokta olduğunu gözler önüne seriyor. Daha fazla mobil oyun haberine anında ulaşmak için Mobil Delisi sayfamızı takipte kalın.