Ana sayfa Öne Çıkanlar Tourney Turnuvalarında Artık Kişiselleştirme Özelliği Olacak

Tourney Turnuvalarında Artık Kişiselleştirme Özelliği Olacak

447
tourney-turnuvalarinda-artik-kisisellestirme-ozelligi-olacak

Tourney turnuvalarında artık kişiselleştirme özelliği olacak! Espor turnuva uygulaması Tourney yeni özelliğini kullanıcılarıyla paylaştıAçıklanan bilgiler dahilinde bu espor uygulaması üzerinden yapılacak turnuvaların şablonlarında kişiselleştirme yapılabiliyor. Tourney adlı espor uygulaması sayesinde siz de dakikalar içinde en sevdiğiniz oyunun espor turnuvasını düzenleyebileceksiniz. Birçok oyunu destekleyen Tourney oldukça kullanışlı bir arayüze sahip.  

Formatı Belirleme Özelliği 

Tourney turnuva düzenleme konusunda kullanıcılarına oldukça fazla seçenek sunuyor. Organize ettiğiniz oyuna göre 1v12v2 veya 5v5 formatında turnuvalar düzenleyebilecek, katılımcılar ile eş zamanlı olarak iletişimde kalabileceksiniz. Takım bazında düzenlenecek turnuvalar için oldukça önemli olan bu sistem artık aktif olarak Tourney’de kullanılabiliyor. 

Game.tv Üzerinden Ücretsiz 

Artık Tourney ile düzenleyeceğiniz turnuvalara game.tv adresinden de erişilebilecek. Web arayüzünden katılımcılar ve organizatörler anında iletişime geçebilirken, skor tablosu daha detaylı olarak da incelenebilecek. Ayrıca oynadığınız oyuna göre turnuva odalarına erişim Web üzerinden daha kolay ve hızlı şekilde tamamlanabilecek. 

CoD Warzone da Artık Tourney’de 

Son günlerde oldukça popüler olan CoD, Warzone modu ile Battle Royale alanına yeniden giriş yaptı. Birçok oyuncu tarafından olumlu geri dönüşler olan Warzone, espor tarafında da hızlı adımlar atmaya başladı. Espor uygulaması Tourney sayesinde siz de CoD Warzone’da turnuvalar oluşturabilir, rekabete ortak olabilirsiniz. 

Rekabeti Tourney ile Hissedin 

Espor ekosisteminde oldukça önemli bir yere sahip olan turnuva organizasyonları Tourney ile artık çok kolay. Dakikalar içinde oluşturulan turnuvalar sayesinde rekabet daha da artacak. Bu sayede oyuncular istedikleri organizasyonda kendilerini kanıtlayabilecek ve birbirleriyle sürekli rekabet halinde olacak. Dakikalar içinde Tourney hesabı oluşturmak için şu adresi ziyaret edebilirsiniz: https://www.game.tv/user/signUp