Ana sayfa Genel The King of Fighters Allstar Yeni Teması ile Güncelleniyor

The King of Fighters Allstar Yeni Teması ile Güncelleniyor

513
the-king-of-fighters-allstar-yeni-temasi-ile-guncelleniyor

Mobil oyun dünyasının öncülerinden Netmarble’ın mobil dövüş oyunu The King of Fighters Allstar oyununa yepyeni bir güncelleme geliyor. Bu güncellemeyle birlikte oyuna Alis Harikalar Diyarında teması eklenecek. Temayı yansıtan kostümler ve özel etkinlik sahneleri eklenecek. Bunun yanı sıra oyuncular bu yeni temayla birçok ödül kazanacak. Bu yeni güncellemeyle  aynı zamanda oyuna 2 yeni dövüşçü de katılacak.

Netmarble mobil aksiyon rol oyunu (RPG) The King of Fighters Allstar için hazırlanan yeni temayı Alis Harikalar diyarı duyuruldu. Oyuncular sınırlı süreli dövüşçüler Athena, Yuri, Vaneesa ve Lori’yi yeni Alis Harikalar Diyarı temasında yer alan kostümleri ile özel etkinlik sahnelerini tamamlayarak ya da Ruby ve Token kullanarak oynanabilir karakterleri arasına ekleyebilir.

Oyuncuların rekabetine keyif katmak için 2 yeni dövüşçü geliyor

Bu yeni güncellemeyle birlikte oyuncular The King of Fighter ’99 içeriğinden iki yeni dövüşçü alabilecek. Bunlar, ilk baş dövüşçü ve K’nin klonu Krizalid ile The King of Fighters ’99 başkahramanı K’nin kız kardeşi Whip olacak.

Krizalid 14 ve 27 Ocak 2020 tarihleri arasında Festa Gatcha ile alınabilecek. Whip kahramanı ise 14 Ocak ve 03 Şubat 2020 tarihleri arasında günde 4 kez ücretsiz oynanabilen Roulette etkinliğine katılan oyunculara verilecek.

Alis Harikalar Diyarında temasının diğer etkinlikleri neler?

  • Score Dungeon Etkinliği – Oyuncular oyun içi para, dövüşçü geliştirme için malzeme, Alis Harikalar Diyarında Kostümlü Dövüşçüler için Gacha Token’ları ve takas coin’leri kazanabilecek.
  • Süper Mission Etkinliği – Oyuncular Alis Harikalar Diyarında temalı Kostümlü Iori ve Souls, Kostümlü Dövüşçüler için Gacha Ticket’ları, görevler ile Battle Cards ve Souls alabilecek.
  • Wonderland Access Etkinliği – Ruby, AP, Plus Capsule, Kostümlü Dövüşçüler ve Battle Cards için Summoning Token’lar yedi gün boyunca alınabilir ödüller olacak.

Oyunu renklendirecek eşşiz deneyimler

The King of Fighters Allstar oyuncuların büyük rekabetle maceralarına devam ettiği, büyük baş düşmanlar ve rakip dövüşçü takımlarını kapsayan hızlı aksiyon içeren bir dövüş oyunudur. Yüksek çözünürlüklü grafikler, dikkat çekici renkler ve akıcı animasyonlar oyunun heyecanını daha da arttırmaya devam ediyor. Oyunda, oyuncular 130’dan fazla dövüşçü seçeneği sunuluyor. The King of Fighters ’94 ve XIV arası tüm oyunlardaki klasik dövüşçüleri devamlı güncellenen ve Tekken 7 gibi oyunlarla yapılan iş birlikleri ile kahraman yelpazesi büyümeye devam ediyor.

THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR Google Play ve App Store üzerinden 175 ülkede indirilebilir. Oyun İngilizce, Tayvanca, Endonezce, Tayca, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Portekizce, Rusça ve Almanca dillerinde desteklenmektedir.