Ana sayfa Öne Çıkanlar Simülasyon Oyunu Idle Mayor Tycoon, Artık Android’te!

Simülasyon Oyunu Idle Mayor Tycoon, Artık Android’te!

302
simulasyon-oyunu-idle-mayor-tycoon-artik-androidte

Simülasyon Oyunu Idle Mayor Tycoon, Artık Android’te! Simülasyon oyunu olan Idle Mayor Tycoon, Android cihazlar için çıkışını gerçekleştirdi. Bir belediye başkanının görevlerini yerine getirdiğiniz oyun oldukça eğlenceli görünüyor. Görevleri yapmak dışında belli bir bölgeyi de yönettiğiniz oyun Android cihazlar için ücretsiz olarak çıkışını gerçekleştirdi.

Mayor Tycoon Mobilde Erişilebilir!

Yayıncılık ve geliştiriciliğinin T – Bull tarafından gerçekleştirildiği şehir yönetim oyunu Idle Mayor Tycoon, Android cihazlar için Google Play üzerinden erişilebilir durumda.

Oyun adından da anlaşılacağı üzere bir yönetim simülasyonu oyunu. Oyun içerisinde bir bölgede inşa etme aşamasından başlayarak o bölgeyi şehirletiyorsunuz. Daha sonrasında da kurmuş olduğunuz şehri yönetmeye başlıyorsunuz. Yaratmış olduğun şehrin bütün kontrolleri sizin elinizde. Oyundaki bir sonraki amaç ise şehri olabildiğince geliştirmek. Şehriniz geliştikçe büyüyor ve gelirleri artıyor.

simulasyon-oyunu-idle-mayor-tycoon-artik-androidte-2

Siz Çevrimdışı Olsanız Bile Geliriniz Artsın

Oyunun en güzel yanlarından biri ise gelirleri açık bıraktığınızda çevrimdışıyken bile artmaya devam ediyor. Yani siz oyunu oynamıyorken bile geliriniz artabiliyor. Oyunun oynanış kısmı ise bir hayli kolay.

Idle Mayor Tycoon, Artık Android’te! Idle Mayor Tycoon, oyun içi satın alımları ile birlikte oynaması ücretsiz bir oyun. Oyunu şu anda Google Play Store üzerinden indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunun iOS cihazlara gelip gelmeyeceği konusunda henüz bir bilgi paylaşılmadı.

Mağaza sayfasına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tbegames.and.best_idle_taps_builder_tycoon

Bu ve bunun gibi daha birçok oyun haberine anında ulaşmak için Mobil Delisi sayfamızı takipte kalın.