Ana sayfa Öne Çıkanlar Labyrinth City: Pierre The Maze Detective, Mobil Cihazlara Geliyor!

Labyrinth City: Pierre The Maze Detective, Mobil Cihazlara Geliyor!

253
labyrinth-city-pierre-the-maze-detective-mobil-cihazlara-geliyor

Labyrinth City: Pierre The Maze Detective, Mobil Cihazlara Geliyor! Suçların çözüldüğü bulmaca oyunu Labyrinth City: Pierre TheMaze Detective bu yaz mobil cihazlar için çıkışını gerçekleştiriyor. iOS ve Android cihazlar için çıkışını yapacak oyunun detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Yayıncılığını Pixmain’in gerçekleştirdiği, görsellerini ise bağımsız animasyon stüdyosu Darjeeling’in yaptığı oyun çıkış dönemini duyurdu.

labyrinth-city-pierre-the-maze-detective-mobil-cihazlara-geliyor-2

LabyrinthCity: Pierre the Maze Detective adlı oyunda, kötü adam Bay X’i bulmaya çalışan bir dedektifi kontrol ediyorsunuz. Elle çizilmiş karmaşık dünya içerisinde geçen oyun görselliği ile ilgileri üzerine topluyor. Oyundaki bütün tasarımlar Kamigaki ve IC4DESIGN tarafından ortaya çıkarılmış. Oyun hissiyatını verebilmek için de bağımsız animasyon stüdyosu olan Darjeeling ile birlikte çalışılmış. Oyunun konusuna gelecek olursak, oyunda ipuçlarını bulmak ve hedefe ulaşabilmek için ekranda saklanmış olan ipuçlarını bulmak gerekiyor. Oyun içinde en ufak ayrıntılarda bile bir ipucu olabilir. Görsel açıdan oldukça başarılı olan oyunun detaylarında kaybolacaksınız!

labyrinth-city-pierre-the-maze-detective-mobil-cihazlara-geliyor-3

Labyrinth City: Pierrethe Maze Detective, 22 Haziran 2021 PC için çıkışını gerçekleştirecek. Onun ardından da mobil cihazlar için çıkacak. Net tarihi belli olmayan oyun oldukça heyecan yaratıyor. Mağaza sayfaları da henüz açılmadığı için oyunun fiyatı bilinmiyor.

LabyrinthCity: Pierre the Maze Detective oyununun fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=YHnyKl3xh2c

Labyrinth City: Pierre the Maze Detective ve çok daha fazla mobil oyun için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın!