Ana sayfa Öne Çıkanlar Seven Knights’ın Yeni Özel Kahramanı Skuld

Seven Knights’ın Yeni Özel Kahramanı Skuld

486
Seven Knights’ın Yeni Özel Kahramanı Skuld
Seven Knights’ın Yeni Özel Kahramanı Skuld

Seven Knights’ın Yeni Özel Kahramanı Skuld

Netmarble tarafından geliştirilen mobil RPG oyunu Seven Knights’a yeni bir özel kahraman ekleniyor. Seven Knights oyuncuları, 2020 yılının ilk güncellemesinde yeni kahraman Skuld ile tanışıyor. Semavi Muhafızlar’ın üyesi olan Skuld’un gelişi üzerine düzenlenen etkinlik ve yeni sezonluk içerik Cennet Merdiveni oyunculara pek çok ödül kazandıracak.

Yeni kahramanı Skuld’ı duyuran Netmarble, oyuna yeni güncellemeler geleceğini de duyurdu. Yeni eklenen, Öngören Üçüncü Mevki olarak da bilinen kahraman Skuld ayrıca Semavi Muhafızlar’ının da bir üyesi olarak kabul ediliyor. Bununla birlikte oyuncular Mitik Kudretlendirme kullanarak kahramanı daha da güçlü hale getirebilir.

Ayrıca oyunculara günlük içerikleri hatırlatacak Günlük Hatırlatma özelliği de eklendi. Dahası, oyuncular artık envanteri tek bir tıkla düzenleyebilecek.

Seven Knights’ın bu yeni yıla özel güncellemesi gelen Cennet Merdiveni içeriğini de kapsıyor. Bu özel içerik oyunculara çeşitli ödüller kazandıracak. Oyuncuların beğenisine sunulacak içerik iki haftada bir Seven Knights dünyasında yerini alacak.

Skuld kahramanı için ayrıca kutlama!

Netmarble, popüler mobil RPG oyunu Seven Knights’a çok güçlü yetenekleri olan kahraman Skuld’ı dahil ediyor. Birçok kahramanın yer aldığı Seven Knights dünyasında, yeni kahraman Skuld için özel bir kutlama hazırlanıyor. Bu özel kutlama etkinliğine katılan oyuncular Gelidus/Isabella Aksesuarı, Güçlendirme Taşları, altın ve daha birçok ödül kazanabilecek.

Netmarble’ın sevilen Mobil RPG oyunu olan Seven Knights; destansı hikâyesi, göz kamaştırıcı kahraman ve grafik tasarımıyla iOS ve Android platformlarının ikisinde de bulunuyor. Oyun, bu yeni kahraman dışında 200’den fazla farklı güçleri olan kahraman içeriyor.

Seven Knights Hikayesi:

Bir gün güneş doğmadığında, yıkım tanrısı dünyayı 12’ye böldü ve güç bahşedeceği 12 insan seçti ki her biri bir bölgeyi yönetsin. Bu bölgelerden, Asgar kıtası seçilmiş 7 insan tarafından yönetiliyordu. Ancak elde ettikleri güç o kadar fazlaydı ki kendi bölgelerini genişletmek için savaşa girdiler. Böylesi bir savaşın son derece üzdüğü Tanrıça Ellena, gücünün bir kısmını savaşı bitireceğini umduğu dürüst bir çocuğa verdi. Bir generalin çocuğu olarak doğan Evan’ın aklı gizemli bir güç tarafından çelinmişti ve bu yüzden bu savaşı sona erdirmek için bir yolculuğa çıkmaya karar verdi. Yolculuk sırasında, goblin işgaline uğramış bir köye rast geldi ve Karin adlı bir kızın hayatını kurtardı. Ebeveynlerini goblin saldırısında kaybeden Karin, yıkılmış köyü terk ederek Evan’la birlikte seyahat etmeye karar verdi…