Ana sayfa Öne Çıkanlar Samsung Galaxy Note 20 Görüntüleri Sızdırıldı!

Samsung Galaxy Note 20 Görüntüleri Sızdırıldı!

114
samsung-galaxy-note-20-goruntuleri-sizdirildi

Samsung Galaxy Note 20 Görüntüleri Sızdırıldı! Yakın zaman içerisinde tanıtılması beklenen Samsung Galaxy Note 20 modeli için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Modele ait görsellerin sızdırılması cihazın ortaya çıkan ilk bilgileri oldu. Geçtiğimiz günlerde paylaşılan ve Galaxy Note 20 modeline ait olduğu söylenen görseller, cihazın tasarımsal anlamda özelliklerini de göstermiş oluyor.

Samsung Galaxy Note 20 Görüntüleri

Paylaşılan görsellerin bir kılıf üreticisi firmaya ait olduğu ve Galaxy Note 20 CAD çizimleri olduğu iddia ediliyor. Görsellerdeki kalıpların Galaxy Note 10 modeli ile büyük benzerlikler taşıdığı dikkatleri çekiyor.

Sızdırılan görsellerde cihazın arkadaki 3 kamera detayı da dikkatleri çeken özellikler arasında yer alıyor. Arka kamera dizilimi Galaxy Note 20’de dikey olarak konumlandırıldığı gözüküyor. Galaxy Note 20 modelinin 3 kamera dizilimi ile karşımıza çıkmasına karşın Note 20+ modelinin ise daha fazla kamera setinden oluşacağını söyleyebiliriz.

Paylaşılan görsellerin bir sızıntı ve iddiadan öte bir gerçekliğinin olmadığını belirtmekte fayda var. Bir kılıf üreticisinin CAD çizimleri olduğu belirtilen görsellerin gerçekten Galaxy Note 20’ye ait olup olmadığı bilinmiyor. Önümüzdeki günlerde Samsung’un yeni cihaz hakkında açıklamalarda bulunması da bekleniyor.

Galaxy Note 20 için yapılan iddialardan bir diğeri ise 108 megapiksel çözünürlüğe sahip arka kamera sensörünün yer alacağı olmuştu. Bu iddianın da gerçek olup olmadığı henüz bilinmiyor. Yeni Galaxy Note 20 serisi geçmiş modellerde olduğu gibi Note 20, Note 20 Plus ve Note 20 Ultra olarak üç farklı model ile satışa çıkması bekleniyor. Tahminler cihazların tanıtım tarihi olarak Samsung’un Ağustos ayı içerisinde yapacağı bekleniyor. Bu süreç içerisinde de cihazlarla ilgili ufak resmi bilgilendirmelerinde yapılması bekleniyor.