Ana sayfa Öne Çıkanlar Rebel Inc: Escalation Mobil Cihazlar İçin Yayında!

Rebel Inc: Escalation Mobil Cihazlar İçin Yayında!

228
rebel-inc-escalation-mobil-cihazlar-icin-yayinda

Rebel Inc: Escalation Mobil Cihazlar İçin Yayında! Plague Inc. Oyunundan tanıtığımız Ndemic Creations’ın geliştirdiği yeni strateji oyunu Rebel Inc: Escalation mobil cihazlar için resmi olarak yayınlandı. Pandemi döneminde Plague Inc. ile büyük bir çıkış yakalayan şirketin yeni oyunu strateji türünde. Plague Inc ile benzer fikir yapısına sahip olsa da yeni oyun tema olarak oldukça farklı bir yönde. Oyunun resmi duyurusunun ardından App Store ve Google Play üzerinden satışları da açıldı.

rebel-inc-escalation-mobil-cihazlar-icin-yayinda-2

Oyunun tanıtım yazısına bakacak olursak;

İsyanı durdurabilir misin? Plague Inc. Yaratıcılarından benzersiz ve etkileyici bir stratejik simülasyon seni bekliyor. Savaş sona erdi, ancak hepimiz bunun ne demek olduğunu çok iyi biliyoruz. İsyancı unsurların gücü ele geçirmesine izin vermeden savaşta harap olan ülkede istikrarı sağlamak adında insanların kalbini ve fikirlerini kazanarak, ordu ve kamu önceliklerini dengede tutmak gerekiyor.

Rebel Inc., 100 milyondan fazla oyuncu ile en popüler ücretli oyunlardan biri “Plague Inc.” Yaratıcısından yepyeni bir oyun. Güzel grafikleri ve eleştirel beğeni toplayan zekice hazırlanmış oynanışı ile Rebel Inc. Direnişin karmaşıklığına son vermek için ilgi çekici ve stratejik bir meydan okuma sunuyor.

rebel-inc-escalation-mobil-cihazlar-icin-yayinda-3

Oyun özelliklerine bakacak olursak;

  • Modellenmiş beş bölgede istikrarı sağla,
  • Yenilikçi isyancı taktikler,
  • Yerel yönetimi güçlendirme adına gerçekçi girişimlere yatırım sağla,
  • Kapsamlı araştırma ve gerçekçi dünya,
  • Akıllı strateji ve taktiksel yapay zeka,
  • Farklı yeteneklere sahip altı benzersiz vali,
  • Kapsamlı oyun içi yardım ve eğitim sistemi,
  • Kaydet/Yükle seçenekleri,
  • İnternet bağlantısı gerekmeden oynanış

Rebel Inc: Escalation Mobil Cihazlar İçin Yayında!Yukarıdaki özellikler ve çok daha fazlası Rebel Inc.’de seni bekliyor. Rebel Inc.’e Android üzerinden oynamak için Google Play, iOS üzerinden oynamak için ise App Store mağazasından satın alabilirsiniz. Rebel Inc. Ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.