Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG New State’in Çıkış Tarihi Sonunda Belli Oldu!

PUBG New State’in Çıkış Tarihi Sonunda Belli Oldu!

221
pubg-new-statein-cikis-tarihi-sonunda-belli-oldu

PUBG New State’in Çıkış Tarihi Sonunda Belli Oldu! Krafton çok yakın bir tarihte en iyi oyunu olan PUBG New State için bir fragman yayınlayacak. Bildiğiniz gibi PUBG New State, oldukça fazla ses getirdi. Duyurudan alfa testine kadar bütün oyuncular, geliştiricilerin onlar için neler hazırladığına dair çeşitli fikirler edindi. 2021 yılının Şubat ayında ön kayıt başlamıştı. O zamandan beri de kullanıcıları oyunun çıkışını dört gözle bekliyor. Krafton çok yakın bir tarihte en yeni oyunu olan PUBG New State için bir fragman yayınlamış olacak. Oyunun kesin çıkışının Kasım 2021’in ortalarında gerçekleşmesi bekleniyor.

pubg-new-statein-cikis-tarihi-sonunda-belli-oldu-2

Son gönderilere göre de, oyuncuların PUBG serisinin genelindeki en yeni oyunu deneyimlemelerine yalnızca birkaç hafta kaldı gibi görünüyor.

pubg-new-statein-cikis-tarihi-sonunda-belli-oldu-3

PUBG New State’in Çıkış Tarihi Sonunda Belli Oldu! PUBG New State için ilk beklenen çıkış tarihi 8 Ekim olarak bildirilmişti. PUBG geliştiricisi Krafton tarafından, New State’in çıkışı ile ilgili şu yorumlar yapıldı: “Daha önce duyurduğumuz gibi, 2021’in ikinci yarısında PUBG: NEW STATE’i piyasaya sürmeyi planlıyoruz. Yeni nesil oyun, zengin içerik ve sınırları aşan grafiklere ek olarak klasik battle royale deneyimi sunmak için çok çalışıyoruz.” PUBG New State,’in resmi Twitter hesabı, lansman fragmanının birkaç gün içerisinde sosyal medya hesapları üzerinden yayınlanacağını duyurdu. PUBG New State ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.