Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG New State’ten Bir Yeni Rekor!

PUBG New State’ten Bir Yeni Rekor!

39
pubg-new-stateten-bir-yeni-rekor

PUBG New State’ten Bir Yeni Rekor! Yayıncılık ve geliştiriciliğini PLAYERUNKNOWNS’S BATTLEGROUNDS’un yapımcısı olan KRAFTON Inc’in yaptığı yeni oyun PUBG: New State erken kayıt sayısı güncellendi.

Android’de 17 Milyon Kayıt!

Krafton geçtiğimiz saatler içerisinde merakla beklenen PUBG: New State’in ön kayıt sayılarını duyurdu. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde iki gün süren bir alfa testi düzenlendi. bu rekor testin bitmesinin ardından da sayılar geldi. Yapılan açıklamalara göre sadece Android cihazlar üzerinden kayıt yaptıran kişi sayısı 17 milyonu aştı. Fakat çıkış tarihi ile ilgili bir duyuru hala gelmedi.

pubg-new-stateten-bir-yeni-rekor-2

Orijinal battle royale PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’un yapımcısı olan KRAFTON’un yeni PUBG oyunu PUBG: New State’in Google Play’de erken kayıt sayısı 17 milyonu aştı.

Oyunun ilk haritası için derinlemesine yapılan bir bakış videosu paylaşıldı. Bahsetmiş olduğumuz videoya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

pubg-new-stateten-bir-yeni-rekor-3

https://www.youtube.com/watch?v=TDMtIEqDeDI

En Dinamik ve Gerçekçi Battle Royale

PUBG New State’ten Bir Yeni Rekor! Battle Royale türünün öncüsü ve PUBG yaratıcıları PUBG Studio tarafından geliştirilen PUBG: NEW STATE 2021 yılı içinde Android ve iOS cihazlar için çıkış yapacak. Aynı zamanda da ücretsiz yayınlanacak. PUBG: NEW STATE, orijinal Battle Royale deneyimini baştan yaratacak. Sevenleri için de mobil cihazlar üzerinden en gerçekçi battle royale deneyimi sunacak. Mobil oyun için en gerçekçi ve dinamik silah oyunu olmasının haricinde sınırları zorlayan en yüksek rendering teknolojisini bulunduruyor.

Oyunun Google Play için ön kayıt sayfasına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pubg.newstate