Ana sayfa Öne Çıkanlar Hitman Sniper: The Shadows ilk fragmanını yayınladı!

Hitman Sniper: The Shadows ilk fragmanını yayınladı!

330
hitman-sniper-the-shadows-ilk-fragmanini-yayinladi

Hitman Sniper: The Shadows ilk fragmanını yayınladı! Oyun dünyasında popülerliği olan oyun serilerinden Hitman yeni mobil oyunu Hitman Sniper Assassins için fragman yayınladı. Oyunun resmi adı Hitman Sniper: The Shadows oldu.

Yayıncılığını Square Enix, geliştiriciliğini ise Enix Montreal gerçekleştirdi. Enix Montreal daha öncelerde seriden Hitman Go ve Hitman Sniper’ı da yapmıştı. Geçtiğimiz hafta duyurulan Hitman Sniper Assassins’in resmi ve ilk fragmanı paylaşıldı.

Hitman Sniper: The Shadows

Geçen aylarda Hitman Sniper Assassins olarak duyurulan oyunun, resmi adının Hitman Sniper: The Shadows olduğu açıklaması yapıldı. Maalesef hala çıkış tarihi ile ilgili bir paylaşım yapılmadı. Fakat 2021 yılı içerisinde iOS ve Android cihazlar için geleceği biliniyor.

hitman-sniper-the-shadows-ilk-fragmanini-yayinladi-2

Oyun popüler karakter olan Ajan 47’nin kaybolmasının ardından farklı farklı suikastçıların işine devam ettiği bir evren içerisinde kurgulanmış. Oyunun konuyla ilgili fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=maAICwsgwzw

Kendi Keskin Nişancı Grubunu Oluştur

Hitman Sniper Assassins’te aynı şekilde dünyanın farklı yerlerine gidip hedeflerinizi indirmeye çalışacaksınız. Diğer oyunlarında da olduğu gibi farklı sözleşmeler gerçekleştireceksiniz. Fakat bu sefer göreve gitmeden önce kendinize keskin nişancı grubu oluşturacaksınız. Her birinde kendine has silah ve özellik olacak. Bu sebeple göreve gitmeden önce iki kere düşünmeniz gerekecek. Karakterlerin kendi silah ve yetenekleri dışında kişilik ve geçmişleri de olacak.

hitman-sniper-the-shadows-ilk-fragmanini-yayinladi-3

Geliştirici ekip hedeflerinizi eksiksiz tamamlamak adına farklı yolların olacağını ve kendinizi fazlasıyla özgür hissedebileceğinizi belirtiyor. Hedefleri etkisiz hale getirme konusunda bulmuş olduğunuz farklı yöntemlere göre de ekstra puan alabileceksiniz. Bu puanlar sayesinde de diğer oyuncular ile puan yarışına gireceksiniz. Hitman Sniper ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.