Ana sayfa Öne Çıkanlar Wild Rift Lonca Savaşı Sezonu Başlıyor!

Wild Rift Lonca Savaşı Sezonu Başlıyor!

234
wild-rift-lonca-savasi-sezonu-basliyor

Wild Rift Lonca Savaşı Sezonu Başlıyor! Riot Games’in mobil platform için geliştirdiği League of Legends oyunu Wild Rift’te Lonca Savaşı sezonu resmi olarak başlıyor. Yaklaşık 3 ay sürecek olan Lonca Savaşı sezonu boyunca 10 rakip lonca ile savaşma, skor tablosunda zirve savaşı ve Runeterra’nın sembolleşmiş şampiyonlarından bazılarını temsil etme fırsatına sahip olacak. Sezon sonlarında ise her şey sıfırlanacak ve tüm bu çember yeniden başlayacak.

wild-rift-lonca-savasi-sezonu-basliyor-2

Lonca Savaşı’nda kupa puanı kazanmanın en kolay yolu haftalık Loncalar Arası Karşılaşma savaşlarına katılmaktan geçiyor. Lonca görevlerini tamamlamak, şampiyon lütfu elde etmek için çaba göstermek ve diğer lonca üyeleri ile birlikte oynamak loncanın zafere ulaşıp ulaşmadığına bakmadan kupa puanı kazanmanızı sağlar.

Loncalar arası karşılaşma skor tablosunda dünyanın en iyi loncaları sahne alacak. Bu tablo tüm sunucularda toplanan puanlar ile zirveye ulaşmak isteyen loncaları içerecek. Loncalara skor tablosundaki genel sıralamalara bağlı madalyalar verilecek. Sezon sona ermek üzereyken ise skor tabloları güncellenmez ve madalyalar kesinleşir. Kupa puanı kazanmak içi son ana kadar üyeler ile görev tamamlamaya devam etmek mümkün. Ancak bu noktada Loncalar Arası Karşılaşma’da loncana yardım edemezsin.

wild-rift-lonca-savasi-sezonu-basliyor-3

Wild Rift Lonca Savaşı Sezonu Başlıyor! Geri sayımın başladığı Lonca Savaşı sezonu hakkında detaylar önümüzdeki günlerde de Mobil Delisi sayfasında olacak. League of Legends Wild Rift ve çok daha fazlası için Mobil Delisi sayfasını takipte kalın.