Ana sayfa Öne Çıkanlar PUBG: New State’den iOS Sahipleri İçin Güzel Haber!

PUBG: New State’den iOS Sahipleri İçin Güzel Haber!

244
pubg-new-stateden-ios-sahipleri-icin-guzel-haber

PUBG: New State’den iOS Sahipleri İçin Güzel Haber! PUBG; New State ön kayıtları Ağustos ayı içerisinde başlıyor. Oyun dünyasında oldukça popüler yapımlardan biri olan PUBG’nin yeni oyunu PUBG: New State, App Store üzerinden ön kaydını açıyor. Oyunun çıkış tarihi ile ilgili henüz bir bilgi bulunmuyor.

Yayıncılık ve geliştiriciliğini orijinal battle royale PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’un yapımcıları KRAFTON INC’nin gerçekleştirdiği yeni oyun PUBG: New State artık iOS cihazlarda. Ön kayıt tarihi açıklanmış durumda.

PUBG: New State Ağustosta iOS’ta

Krafton geçtiğimiz saatler içinde merakla beklenen PUBG: New State için i OS sahiplerin güzel bir haber verdi. PUBG: New State, Ağustos ayı içerisinde iOS cihazlar için App Store üzerinden ön kaydı açacak. Oyunla ilgili net bir çıkış tarihi yayınlanmadı. Bunun haricinde Android cihazlar için birkaç aydır ön kayıta açılmış olan oyun, toplamında 20 milyon ön kayıt sayısını aşmış durumda. Bu da bu oyun için büyük bir bekleyiş olduğunun habercisi.

pubg-new-stateden-ios-sahipleri-icin-guzel-haber-2

Oyunla ilgili net bir çıkış tarihi hala bilinmiyor. Ancak bu yıl sonunda geleceği düşünülüyor. Oyun için paylaşılmış olan yeni videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=MngWxgQge2I

PUBG: New State’den iOS Sahipleri İçin Güzel Haber! Battle Royale türünün öncüleri ve aynı zamanda da PUBG’nin yaratıcıları olan PUBG Studio tarafından geliştirilmiş olan PUBG: NEW STATE, 2021 yılında Android ve iOS cihazlar için ücretsiz bir oyun deneyimi ile piyasaya sürülecek.  PUBG: NEW STATE, orijinal battle royale deneyimi yeniden yaratacak. Mobil oyun sektöründe en dinamik ve gerçekçi silah oyunu olmasının yanında ayrıca en yüksek rendering teknolojiye sahip.